Aktualność
Bartosz Czechowicz, Wtorek, 23 października 2018, 10:32

Informację ujawnił jeden ze współzałożycieli firmy. Carl Pei zapowiedział właśnie, że OnePlus będzie jednym z pierwszych producentów, którzy wprowadzą na rynek smartfony z łącznością 5G. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to Chińczycy będą w stanie poszerzyć swoją ofertę o model z odpowiednim modułem już w przyszłym roku.

OnePlus każdego roku wydaje dwa urządzenia - w okresie od maja do lipca dostajemy podstawową wersję "zabójcy flagowców", podczas gdy gdzieś w okolicach października/listopada debiutuje jego poprawiony wariant z "T" w nazwie. Carl Pei nie ujawnił, który z dwóch nadchodzących w przyszłym roku smartfonów dostanie łączność 5G, jednak byłbym bardzo zdziwiony, gdyby w odpowiedni moduł nie została wyposażona podstawowa edycja czołowego modelu firmy. Dlaczego? Odświeżony moduł łączności powinien zadebiutować wraz z następcą Snapdragona 845, a kolejny, high-endowy chip Qualcomma prawdopodobnie trafi do pierwszych telefonów zimą przyszłego roku. Jeśli jego dostępność nie zostanie w żaden sposób ograniczona, to jednostkę z pewnością znajdziemy już w modelu OnePlus 7.

OnePlus 6 - sprawdź aktualne ceny

OnePlus 5T - sprawdź aktualne ceny

Tymczasem wielkimi krokami zbliżą się premiera OnePlusa 6T. Urządzenie zadebiutuje już 29 października i zaoferuje nam m.in. Snapdragona 845, 6/8 GB RAM-u i czytnik linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem. Niestety, w tej konstrukcji zabraknie 3,5-milimetrowego wyjścia audio.

Źródło: ubergizmo
Ocena aktualności:
Brak ocen
Zaloguj się, by móc oceniać
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane