Aktualność
Adrian Kotowski, Środa, 5 września 2018, 16:00

Trzy produkty dostosowane do potrzeb klientów. Firma Bitdefender zaprezentowała swoją najnowszą linię produktów bezpieczeństwa w wersji na rok 2019. Użytkownik ma do wyboru trzy pakiety, oferujące zestaw różnych funkcji, od typowej ochrony przed wirusami, przez dodatkowy firewall, kończąc na zabezpieczeniach urządzeń mobilnych.

Według producenta oprogramowanie Bitdefender 2019 ma być najlepsze w swojej klasie. Dużo pracy poświęcono poprawie zabezpieczeń przed zagrożeniami typu ransomware – aplikacja identyfikuje typowe dla tego ataku zachowanie i tworzy automatyczne kopie zapasowe plików, które następnie przywraca. Poprawiono też technikę Anti-Phishing, która jeszcze lepiej rozpoznaje i blokuje witryny podszywające się pod legalne strony.

Bitdefender 2019

Firma chwali się ponadto modułami Anti-Fraud oraz Bitdefender Safe Files. Pierwszy chroni przed stronami internetowymi, wykorzystywanymi do oszustwa, a drugi zapobiega modyfikacjom najważniejszych plików. Niezależnie od wybranej wersji otrzymujemy dostęp do bezpiecznego VPN-u i systemu blokującego exploity. Jak wspomnieliśmy, użytkownik ma do wyboru trzy pakiety oprogramowania: Bitdefender Antivirus Plus 2019, Bitdefender Internet Security 2019 i Bitdefender Total Security 2019. Różnice pomiędzy różnymi wersjami możecie sprawdzić na załączonej grafice.

Bitdefender 2019

Jeśli zaś chodzi o ceny, to według oficjalnej strony producenta prezentują się one następująco:

  • Bitdefender Antivirus Plus 2019 – 98,59 zł (trzy stanowiska),
  • Bitdefender Internet Security 2019 – 125 zł (trzy stanowiska),
  • Bitdefender Total Security 2019 – 145 zł (pięć stanowisk).

Wszystkie powyższe kwoty są teoretycznie promocyjne, choć trudno powiedzieć, czy w przyszłości producent zamierza je w ogóle podnosić. Cena dotyczy też oczywiście licencji na korzystanie z oprogramowania przez 1 rok. Jeśli szukacie nowego pakietu bezpieczeństwa, zachęcamy Was do przejrzenia oferty polskich sklepów.

Źródło: prasowe
Ocena aktualności:
Ocen: 2
Zaloguj się, by móc oceniać
Makavcio2 (2018.09.05, 17:01)
Ocena: 0

0%
Chyba wrócę do adblocka na labie, żeby mi takie rzeczy wyłapywał...
*Konto usunięte* (2018.09.05, 18:39)
Ocena: -4
Odpowiednia konfiguracja systemu i systemowego firewall + Firefox z Ublock i NoScript i od czasu do czasu Skaner Online no i oczywiście rozum podczas korzystania z komputera i żadne pakiety antywirusowe nie są potrzebne bo tylko sieją więcej problemów niż porządku.
pu$2ek (2018.09.05, 18:39)
Ocena: 0

0%
tak się zastanawiałem lehre ile czasu wytrzymasz pisząc w miarę normalnie i na temat.
Pamiętaj, dragi naprawdę są złe.
Lartes (2018.09.05, 19:25)
Ocena: 11

0%
Firma chwali się ponadto modułami Anti-Fraud oraz Bitdefender Safe Files. Pierwszy chroni przed stronami internetowymi, wykorzystywanymi do oszustwa

No no, brakuje tylko jeszcze modułu zapobiegającego wyłudzeniom na wnuczka czy policjanta :E
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane