aktualności

Huawei już 31 lipca pokaże nowego flagowca z serii Note

4
22 lipca 2018, 11:52 Bartosz Czechowicz

Coś dla fanów naprawdę dużych smartfonów. Już od dłuższego czasu wiadomo, że Huawei, po rocznej przerwie, zamierza powrócić do serii Note. Prace nad urządzeniem potwierdził już Zhao Ming, prezes firmy, a teraz dowiedzieliśmy się, kiedy dokładnie możemy spodziewać się jego premiery.

Z przekazanych przez producenta informacji wynika, że Huawei Note 10 zostanie oficjalnie zaprezentowany 31 lipca w Chinach. Dostępność sprzętu nie będzie jednak ograniczona do Państwa Środka, ponieważ firma na 30 sierpnia zaplanowała premierę europejską. Smartfona zobaczymy w Berlinie, zaraz przed oficjalnym rozpoczęciem targów IFA. Można więc założyć, że będzie on jednym z najgroźniejszych rywali nadchodzącego Samsung Galaxy Note 9.

Huawei Note 10 ma być typowym przedstawicielem segmentu premium. Jeśli wierzyć przeciekom, to urządzenie dostanie ekran AMOLED o przekątnej na poziomie 6,9-cala, wydajny układ Kirin 970 i 6 GB pamięci RAM. Spodziewamy się też podwójnego aparatu fotograficznego i dużej baterii z funkcją Super Charge.

Źródło: huawei, opracowanie własne
Adio'sZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Adio's2018.07.22, 13:18
6.9' niezle bydle, moglbym na coś takiego moja XZ Premium wymienic 😅
.:Proxy:.Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
.:Proxy:.2018.07.22, 20:32
-2#2
Bartoszu, naprawdę duże smartfony mają swoją nazwę - FABLETY :)

Szczególnie te, które od samego początku projektowane były w tym celu, jak na przykład Galaxy Note od Samsunga. Huawei Note 10 to też przedstawiciel tej samej grupy (tylko pewnie piórka nie dodali), innym przykładem może być Mi MAX.

Właściwie, to smartfonów już nie nie produkuje, przynajmniej w roli flagowców - bo większość nowych konstrukcji, zdominowały 5 - 6+ calowe potworki, czyli wspomniane fablety.
ByakureiZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Byakurei2018.07.22, 20:59
i znowu nadprodukcyjna jednostka 970 :D haha szkoda ze nie 659
KenjiroZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Kenjiro2018.07.23, 08:41
Za chwilę ktoś jednak przekroczy magiczną linię oddzielającą smartfony od tabletów, jaką jest 7', chociaż w zasadzie 6.9' niczym się już od takiego 7' nie różni.
O ile rozumiem zastosowanie w domu czy w aucie do multimediów, prezentacji mapy itp., to nie wyobrażam sobie używać takiego klocka do rozmów telefonicznych. Bo ani to wygodne, ani obsługiwalne jedną dłonią, już nie wspominając o noszeniu w kieszeniach (w niejednej kurtce się już nie zmieści).
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1