Aktualność
Maciej Zabłocki, Wtorek, 12 czerwca 2018, 14:34

Na miejscu pojawią się najwybitniejsi eksperci w branży fintech, life science i digital business. Dwa dni, trzy sceny i ponad osiemdziesięciu prelegentów, a to wszystko 18 i 19 października bieżącego roku.

Jedną z najciekawszych osobistości, która odwiedzi wspomniane wydarzenie, będzie Kevin Mitnick (pseudonim Condor), uznawany za jednego z najsłynniejszych hakerów na świecie. Posłuchamy też Felixa Oberholzer-Gee, który jest profesorem na Uniwersytecie Harvarda. Na konferencji pojawią się też m.in. Karol Sadaj, country manager w firmie Revolut, Łukasz Dyląg, założyciel Voicepin, Witold Jaworski, prezes w firmie NIO, a także himalaista, Piotr Pustelnik. 

Ważnych postaci i osobistości jest oczywiście znacznie więcej, a ze szczegółową listą możecie zapoznać się na oficjalnej stronie wydarzenia. Wszyscy chętni muszą zarejestrować swój udział i ponieść opłatę w wysokości 890 zł za jeden dzień, 1390 zł za dwa dni + afterparty, lub 2590 zł, jeżeli do tego chcieliby dołożyć osobiste spotkania z prelegentami. Konferencja odbędzie się w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. 

Źródło: opr. własne
Ocena aktualności:
Brak ocen
Zaloguj się, by móc oceniać
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Być może to oferta właśnie dla Ciebie?  140
Dobra wiadomość dla osób, które przymierzają się do zakupu laptopa. 25
Sprzęt dla wymagających. Thermalright Silver Arrow IB-E Extreme Rev. 17
Nietypowy sprzęt w kosmicznej cenie. 24
Największa pecetowa platforma przejdzie małą metamorfozę. 15
Na takie ogłoszenie czekaliśmy 15 długich lat. 19
Dwie gry w dwóch sklepach. 12
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane