Aktualność
Adrian Kotowski, Wtorek, 12 czerwca 2018, 13:47

Doczekaliśmy się. Podczas PC Gaming Show Sega oficjalnie ogłosiła, że na PC trafią gry z serii Yakuza. Takiej opcji można było się spodziewać po wcześniejszych zapowiedziach wydawcy, ale dobrze, że w końcu uzyskaliśmy potwierdzenie. Ujawniono ponadto, że pecetowcy zagrają w przyszłości w Valkyria Chronicles 4, które zostało wydane na konsole w marcu tego roku.

Sega przygotowała na PC Gaming Show ciekawy zwiastun, w którym wspomniała o swoich grach już wydanych na komputery osobiste i tych, które na nie w przyszłości trafią. Wśród tych drugich znajdziemy już wcześniej ogłoszone Shenmue 1 i 2, Shining Resonance Refrain, ale też wspomnianą wyżej Valkyrię Chronicles 4 i perełki w postaci Yakuzy 0 i Yakuzy Kiwami (wszystkie trzy gry trafiły jakiś czas temu na PlayStation 4).

Przedostatnia z wymienionych produkcji jest już zresztą dostępna w przedsprzedaży na Steam, gdzie z 10-procentową zniżką kosztuje 77,39 zł. Data premiery pecetowej wersji Yakuzy 0 została wyznaczona na 1 sierpnia tego roku. W opisie produkcji czytamy o braku blokady liczby wyświetlanych klatek na sekundę i wysokiej jakości grafice w rozdzielczości 4K. Pecetowa edycja oferować ma pełną obsługę kontrolera, osiągnięcia, rankingi i przechowywanie danych w chmurze. Są też wymagania sprzętowe, bardzo niskie zresztą, które najpewniej zostaną w przyszłości nieco zmienione.

Yakuza 0

W przypadku Yakuzy Kiwami niestety nie ujawniono daty premiery. Interesujące jest to, że Sega wspominała o wydaniu swoich głośnych marek na PC w ubiegłym roku i poza ogłoszoną właśnie Yakuzą, wymieniała wtedyt też Personę. Na premierę tej świetnej serii czeka z pewnością sporo pecetowców. Można założyć, że przyszłe plany Segi będą ściśle powiązane z wynikami zapowiedzianych komputerowych konwersji – im wyższa sprzedaż Yakuzy, tym większe prawdopodobieństwo na premiery kolejnych gier.

Źródło: PC Gaming Show
Ocena aktualności:
Ocen: 4
Zaloguj się, by móc oceniać
Negratyw (2018.06.12, 19:16)
Ocena: 1

0%
zajebioza
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Podczas trwającego Plebiscytu Tech Awards 2018 można było wziąć udział w konkursie z nagrodami.  8
Radeon Technologies Group traci dyrektora generalnego. Niespodziewane informacje z obozu czerwonych. 11
Poziom nieudolności firmy zaczyna przekraczać wszelkie granice. 25
Firma zmienia model działalności. 1
Rozwiązanie rozszerzy promowaną przez firmę rodzinę technik SuperCharge. 8
Dobra okazja by powiększyć bibliotekę gier. 1
Platforma dla autonomicznych maszyn. 13
Poziom nieudolności firmy zaczyna przekraczać wszelkie granice. 25
Specyficzny sprzęt dla najbardziej wymagających. 10
Serwis streamingowy nie dał rady konkurencji. 23
Wszystko przez kolejny wyciek danych. 8
Ciekawe znalezisko. 17
Sony zadowolone ze sprzedaży mocniejszego modelu. 77
Dobra okazja by powiększyć bibliotekę gier. 1
Firma zmienia model działalności. 1
Jest dobrze, chociaż spodziewałem się większej liczby. 31
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane