aktualności

Nintendo Switch bez przystawki TV raczej nie trafi na rynki zachodnie

1
29 maja 2018, 12:15 Bartosz Czechowicz

Fani handheldów będą rozczarowani. Nintendo raczej nie wprowadzi na rynki zachodnie tańszego zestawu z konsolą Switch. Chodzi oczywiście o pakiet, którego sprzedaż niedawno ruszyła w Japonii. W pudełku z urządzeniem nie znajdziemy zarówno przystawki do telewizora, jak i kabla HDMI, adaptera AC oraz gripu dla kontrolerów.

Rezygnacja z dodatków pozwoliła znacznie obniżyć cenę konsoli. Zestaw "Switch 2nd Unit Set" jest w Japonii tańszy o około 50 dolarów od standardowego wydania najnowszego sprzętu Nintendo. Dla wielu osób zakup nowego pakietu nie będzie miał sensu, ale ci, którzy nie mają zamiaru korzystać z urządzenia jak z konsoli stacjonarnej, ewentualnie chcą kupić drugi egzemplarz, mogą być nim zainteresowani. Niestety, teraz wiemy, że tańszy zestaw raczej nie pojawi się w Europie.

Nintendo ujawniło właśnie, że nie planuje wprowadzenia pakietu "Switch 2nd Unit Set" do sklepów w Stanach Zjednoczonych. Nietrudno jednak domyślić się, że skoro firma nie zamierza sprzedawać go w USA, to tak samo będzie wyglądać sytuacja na Starym Kontynencie. Szkoda.

Źródło: ubergizmo
dracoxZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
dracox2018.05.29, 13:55
w zestawie brak również ładowarki która stanowi ponad polowe wartości tej obniżki. więc żaden deal.

jak zaraz ktoś wyskoczy z tekstem, że przecież jest usb typ c i można naładować czym kolwiek.

to odpowiadam można , tylko kto ma na to czas. :D na wyjściu daje ona 5V@1.5A lub
15V@2.6A

Edytowane przez autora (2018.05.29, 13:55)
Zaloguj się, by móc komentować
1