aktualności

PCLab.pl zaprasza na Festiwal "Sektor 3.0"

2
24 kwietnia 2018, 16:37 Adrian Kotowski

Dwa dni warsztatów i seminariów. Serwis PCLab.pl zaprasza na Festiwal „Sektor 3.0”, będący największym w Polsce wydarzeniem promującym wykorzystanie nowych technologii w działaniach społecznych. W tym roku impreza skupiać się będzie na roli wiedzy, jako kluczowego zasobu w organizacjach. Uczestników wydarzenia czeka wiele ciekawych atrakcji i wystąpień, a także możliwość zwiedzenia sporej strefy targowej.

Festiwal „Sektor 3.0” odbędzie się w dniach 29-30 maja tego roku w Centrum Nauki Kopernik i wybranych lokalizacjach w Warszawie. W czasie dwóch dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach i seminariach prowadzonych przez blisko 70 prelegentów z całego świata. Wśród nich będą m.in. Marek Zagórski, Minister Cyfryzacji, Emmy Lacey-Bordeaux z CNN, Sands Fish z MIT Media Lab, Jerzy Owsiak z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, Jairus Khan z Mozilli oraz Michał Szafrański, twórca bloga Jak oszczędzać pieniądze i autor książki Finansowy Ninja.

Festiwal "Sektor 3.0"

W otwartej strefie targowej pojawią się najnowsze nowinki technologiczne od takich firm jak Google, Prowly i Mozilla. Podczas Festiwalu wręczona zostanie ponadto nagroda Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Sektor 3.0” o wartości 40 000 złotych. Otrzyma ją organizacja, która w sposób innowacyjny wykorzystuje nowe technologie w swojej działalności lub ma szczególne osiągnięcia dotyczące prowadzenia działań promocyjnych, badawczych czy edukacyjnych związanych z technologiami w trzecim sektorze.

W wydarzeniu mogą wziąć udział przedstawiciele organizacji nonprofit, biznesu, administracji publicznej, nauki i mediów. Dzisiaj ruszyła bezpłatna rejestracja, której można dokonać na tej stronie. Na 26 kwietnia wyznaczona została druga tura. Co istotne, o przyznaniu miejsca decyduje kolejność zgłoszeń, więc chętni nie powinni zwlekać. Partnerem główny wydarzenia jest Intel, a partnerami wspierającymi zostały firmy Cisco, Ericsson, Google i Microsoft. Patronat medialny nad wydarzeniem objął serwis PCLab.pl.

Źródło: prasowe
MarianPodjadekZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
MarianPodjadek2018.04.24, 21:21
-3#1
A ile to kosztuje? BO nie wieżę że za darmoche morzna tam iśc!!
leahreminiboyZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
leahreminiboy2018.04.24, 21:47
-1#2
na oxfordzie bileciki po 30funtow na dzien ;)
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1