Aktualność
Bartosz Czechowicz, Czwartek, 12 kwietnia 2018, 21:26

Do sklepów niedługo powinien trafić następca. OnePlus kończy ze sprzedażą modelu 5T. Firma jakiś czas temu ujawniła, że rozprowadziła już wszystkie egzemplarze, które przygotowano z myślą o Ameryce Północnej, a teraz okazało się, że Chińczycy nie będą już dłużej dystrybuować najnowszego "zabójcy flagowców" w Europie. Miejmy nadzieję, że nie będzie czego żałować.

Koniec sprzedaży oznacza, że przedsiębiorstwo niedługo zapowie OnePlusa 6. Sprzęt, jak przystało na modele tej marki, zaoferuje nam specyfikację techniczną typową dla segmentu high-end. Spodziewamy się, że zostanie on wyposażony w m.in. układ Snapdragon 845, do 8 GB RAM-u i maksymalnie 256 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie prawdopodobnie dostanie też ekran z wcięciem w stylu iPhone'a X. Producent nie ujawnił jeszcze cen nowego "zabójcy flagowców", ale chyba wszyscy mają nadzieję, że będą one takie same, co w przypadku modelu 5T. Jeśli tak, to sprzęt zamówimy już za 499 euro.

Oczywiście OnePlus 5T nie zniknie ze sklepów całkowicie. Wciąż będzie on dostępny w ofertach firm trzecich, ale należy liczyć się z tym, że urządzenie powinno być stopniowe wyprzedawane. Ceny i dostępność sami zresztą możecie monitorować tutaj. Jeśli zaś chodzi o model OnePlus 6, to za kulisami mówi się, że jego premiera odbędzie się pod koniec kwietnia albo na początku maja.

Źródło: ubergizmo
Ocena aktualności:
Ocen: 2
Zaloguj się, by móc oceniać
gregorio (2018.04.12, 22:52)
Ocena: 3

0%
Na te 499 euro za najtansza wersje raczej bym nie liczyl. Raczej cos w okolicach 530-550.
Jak kazda firma ostatnio i oni sprawdzaja, ile klienci sa w stanie zaplacic. Na szczescie podwyzki nie sa zbyt duze.
Aerohemix (2018.04.13, 15:30)
Ocena: 1

0%
Ja mogę powiedzieć, że telefony powinny być w magazynie do 2 tygodni. Ceny dokładnie nie znam, ale powinna oscylować właśnie w granicach 550. Nowością z akcesoriów w porównaniu do 5T jest 'Nylon Case' z fakturą materiału. Sam telefon na pewno będzie grubszy od poprzednika, bo sama grubość Case'a w porównaniu do obecnego modelu jest około 2-3 mm większa. Poza tym są obudowy typu Sandstone, Red, Karbon. Na obecną chwile to jest pewne.
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Firma przygotowała aż trzy modele z tej rodziny. 17
Fani najnowszych przygód Lary Croft powinni być zadowoleni.  12
Firma przygotowała aż trzy modele z tej rodziny. 17
Tak może wyglądać chip w kolejnym Xboksie lub PS5. 167
Świetna wiadomość dla klientów. DRAMeXchange przygotował nowy raport na temat rynku pamięci DRAM. 21
Jest też kompatybilność z Adaptive Sync dla Pascali i Turingów. 38
Tak może wyglądać chip w kolejnym Xboksie lub PS5. 167
Alternatywa jest, ale do jej wprowadzenia potrzeba czasu. 102
Jest też kompatybilność z Adaptive Sync dla Pascali i Turingów. 38
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane