Aktualność
Piotr Gontarczyk, Środa, 3 stycznia 2018, 07:48

Pierwsza akcja w 2018 roku. Humble Bundle wydało pierwszy w tym roku pakiet gier o nazwie Humble Staff Picks: Scribble Bundle. Wszystkie gry zawarte w pakiecie są do odbioru na platformie Steam i warto podkreślić, że większość z nich jest całkowicie wolna od DRM-ów.

Tak jak w przypadku innych pakietów, także w tym Humble Bundle dzieli się dochodami z twórcami gier oraz podmiotami działalności charytatywnej. Tym razem pieniądze trafią do GamesAid. Nabywcy pakietu mogą jednak samodzielnie wybrać fundację.

Płacąc dolara za Humble Bundle Staff Picks: Scribble Bundle, nabywca otrzyma trzy gry - Tempest, LeEat oraz PunchClub. Za przebicie aktualnej średniej wpłaty dodatkowo zyskujemy Aragami, Beholder i Bioshock Infinite. Płacąc 12 dolarów otrzymamy jeszcze grę Shenzhen I/O, a do portfela abonenta wpadną nam 2 dolary.

Zobacz ranking popularnych gier

Ocena aktualności:
Brak ocen
Zaloguj się, by móc oceniać
MPro (2018.01.03, 09:11)
Ocena: 3

0%
Pierwsza i dość słaba
decorator12 (2018.01.03, 11:15)
Ocena: 3

0%
Ale punch Club za dolara to można się pobawić. Ciekawe jak gra wygląda po kilku patchach (np granie buildem staminy było awykonalne :E ) może się skusze
szmon (2018.01.03, 16:59)
Ocena: 1

0%
Mnie się podba. Aragami, Beholder i BioShock akurat już mam, za to gry są bardzo dobre. Szczególnie Aragami i BioShock warte polecenia.
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Aktualności spokrewnione
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane