Aktualność
Adrian Kotowski, Poniedziałek, 20 listopada 2017, 16:12

Ubisoft nadal rozwija swoją grę. Francuski deweloper podzielił się na swoim oficjalnym blogu najważniejszymi wiadomościami na temat zawartości, dostępnej w trzecim roku od wydania Rainbow Six: Siege. Przygotowane zostaną cztery sezony z nowymi operatorami, mapami i trybem kooperacji w ramach wydarzenia Outbreak.

Na każdy z sezonów przypadać będzie po dwóch operatorów i jedna nowa lub zmodyfikowana mapa. W pierwszym otrzymamy bohaterów z Francji i Rosji, a także pierwszy kooperacyjny tryb w historii gry. Z informacji dostępnych w sieci wynika, że podczas wydarzenia Outbreak będziemy walczyć razem z przyjaciółmi z zombie. Tryb ma być dostępny przez cztery tygodnie od jego udostępnienia.

Rainbow Six: Siege

W sezonie drugim zawitamy do Italii. Gracze otrzymają dwóch nowych, włoskich operatorów i zlokalizowaną we Włoszech mapę. Trzeci sezon to dodatkowe postacie z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych oraz jedna przeprojektowana lokacja ze zmienionym układem poziomów, wyglądem i stylem. Trzeci rok zostanie zakończony wraz z końcem czwartego sezonu, który wprowadzi do gry operatorów i mapę z Maroka.

Rainbow Six: Siege

Ubisoft zapewnia ponadto, że przygotuje wiele elementów kosmetycznych, w tym też dostępnych na wyłączność jedynie podczas wybranych wydarzeń. Więcej informacji na temat trzeciego roku w Rainbow Six: Siege (sprawdź najniższe ceny) ma zostać ujawnionych już niebawem. Pełna prezentacja trybu Outbreak odbędzie się podczas finałów rozgrywek Six Invitional 2018, które zostaną zorganizowane w lutym przyszłego roku w Montrealu. Sprzedaż przepustki sezonowej zapewniającej dostęp do opisanych wyżej materiałów rozpocznie się 12 grudnia tego roku.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege  – test kart graficznych

Źródło: Blog Ubisoft
Ocena aktualności:
Ocen: 7
Zaloguj się, by móc oceniać
petertech (2017.11.21, 04:10)
Ocena: -3

0%
Nie rozwój, a wyciąganie kasy. Im dalej w takim systemie tym gorzej dla ludzi, nie tylko graczy, ale i konsumentów jako takich.
Skunek (2017.11.21, 09:54)
Ocena: 3

0%
Wszystko dostajesz za Free. Jedyne co musisz zrobić to odblokować nowych operatorów walutą którą zdobywasz grając. Reszta jak mapy i wydarzenie będą dla każdego.
Season pass daje relatywnie mało w tym tytule co akurat bardzo cieszy
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
8086 czterdzieści lat później. 40
Nad wiosenną aktualizacją Windows 10 wisi jakieś fatum. 41
Pomysł szefowej AMD. 43
Radeon to wolność wyboru. AMD w ciekawy sposób uderza w Nvidię i jej program GPP. 75
Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że branża IT przeżywa rozkwit. 42
Ponad 150 tytułów w niższych cenach. Na platformie GOG ruszyła kolejna wielka wyprzedaż. 7
Dziś Motorola pokazała swoje najnowsze smartfony, Motorola G6, G6 Play i G6 Plus. 9
Chipy zobaczymy tylko w sprzęcie jednego producenta. 6
8086 czterdzieści lat później. 40
Nad wiosenną aktualizacją Windows 10 wisi jakieś fatum. 41
Pomysł szefowej AMD. 43
Radeon to wolność wyboru. AMD w ciekawy sposób uderza w Nvidię i jej program GPP. 75
Aktualności spokrewnione
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane