Aktualność
Piotr Gontarczyk, Piątek, 17 listopada 2017, 07:44

Wygodna regulacja głośności. Corsair wprowadza do oferty nowy zestaw słuchawkowy HS50, przeznaczony dla graczy. Dzięki regulowanym, miękkim nausznikom i aluminiowej konstrukcji, słuchawki HS50 mają zapewniać wygodę podczas gry. Wyposażono go w odpinany mikrofon.

Znajdujący się bezpośrednio na słuchawkach panel kontrolny umożliwia łatwą i szybką regulację głośności bądź całkowite wyciszenie, bez konieczności odrywania się od gry. Precyzyjnie dostrojone, 50-milimetrowe neodymowe przetworniki, według producenta, generują czysty dźwięk, w zakresie od 20 Hz do 20 kHz. Za bezproblemową komunikację głosową odpowiada odpinany, jednokierunkowy mikrofon certyfikowany przez renomowaną aplikację Discord. Zapewnia on zakres rejestracji mowy od 100 Hz do 10 kHz i czułość -40 dB, przy jednoczesnym ignorowaniu dźwięków otoczenia. Za sprawą złącza mini jack (3,5 mm), zestaw HS50 jest kompatybilny zarówno z komputerami i konsolami oraz urządzeniami mobilnymi.

Regulowane nauszniki, pokryte miękką pianką z pamięcią kształtu, gwarantować mają maksymalną wygodę przy nawet wielogodzinnych maratonach gier, niezależnie od kształtu i wielkości głowy. Zestawy Corsair HS50 dostępne są w kolorze czarnym z detalami niebieskimi, zielonymi lub czarnymi. Pierwsze dwie producent wycenił na kwotę 64,90 euro, a ostatnią na 59,90 euro.

Sprawdź najniższe ceny gamingowych myszek Corsair

Źródło: prasowe, opr. wł.
Ocena aktualności:
Ocen: 4
Zaloguj się, by móc oceniać
Piioo (2017.11.17, 14:23)
Ocena: 1

0%
Największy plus to to, że nie wyglądają jak dla graczy :)
unic0rn (2017.11.18, 00:44)
Ocena: 1

0%
kolejna zalosna reklama.

panel kontrolny na sluchawkach umozliwia regulacje glosnosci bez odrywania sie od gry? regulacje czym, wlosami? :) chyba wygodniej siegnac dlonia do klawiszy odpowiedzialnych za to na klawiaturze, niz odrywac ja od klawiatury/myszy by siegnac do sluchawek, czyz nie?

ale szczytem komedii jest 'renomowana aplikacja Discord' - to ten badziew, ktory dzis zaliczyl kolejna calkowita awarie serwerow? :)
MultiPhantom (2017.11.18, 12:47)
Ocena: 0

0%
'renomowana aplikacja Discord'... :F
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane