Aktualność
Adrian Kotowski, Poniedziałek, 21 sierpnia 2017, 15:31

Nvidia wznawia akcję z czerwca. Firma z Santa Clara ogłosiła promocję, w ramach której osoby, które zakupią karty graficzne GeForce GTX 1080 Ti i GeForce GTX 1080 lub notebooki, albo zestawy komputerowe w nie wyposażone, otrzymają za darmo grę Destiny 2. Podobnie jak wcześniej, akcja jest bardzo mocno ograniczona czasowo, więc wszyscy chętni powinni się spieszyć z zakupem.

Promocja trwa od dzisiaj, tj. 21 sierpnia, do 5 września tego roku. Osoby, które zakupią wspomniane wyżej produkty zielonych otrzymają kod, który należy zrealizować przy pomocy oprogramowania GeForce Experience. Po zalogowaniu się do usługi, gra Destiny 2 zostanie przypisana do naszego konta Battle.net. Klucz można zrealizować maksymalnie do 30 dni po premierze nowej produkcji studia Bungie.

Destiny 2

Jak zwykle, karty graficzne, notebooki i komputery z układami Nvidii należy nabyć u wybranych partnerów. Na liście znajdziemy X-Kom, Proline, Bit Computer, Fox Komputer i NTT System. Niewykluczone, że do zestawienia trafią też inne duże sklepy, choć na ten moment Nvidia wymienia jedynie wspomnianą piątkę. Przy okazji przedsiębiorstwo podzieliło się kilkoma ciekawostkami na temat pecetowej edycji.

Okazuje się, że wersja dla komputerów osobistych jako jedyna będzie oferować na premierę obsługę HDR. Zadowoleni powinni być ponadto właściciele konfiguracji multi GPU, bo tytuł będzie przystosowany do działania na zestawach SLI. Nvidia poinformowała też o sterownikach do wersji beta Destiny 2, które pojawią się w sieci 24 sierpnia. Osoby chcące uzyskać wcześniejszy dostęp do serwerów testowych mają szansę otrzymać jeden z kluczy, które zostaną rozlosowane pomiędzy zarejestrowanych użytkowników aplikacji GeForce Experience.

Źródło: Nvidia
Ocena aktualności:
Ocen: 4
Zaloguj się, by móc oceniać
sula (2017.08.21, 18:25)
Ocena: 2

0%
Meh.

Dali by normalnie klucz do jakiejś nowej gry to można by spieniężyć, aby częściowo obniżyć idiotyczne ceny kart, a dawanie Destiny2 przypisywane za pomocą GeForce Experience to mogą sobie wiadomo co.
Filip454 (2017.08.22, 05:20)
Ocena: 1

0%
Kiedyś to dodawali dobre gierki do kart, których się potem nie sprzedawało, jak np. Spellforce z niektórymi FXami.

'Ehh, to byli czasy...' :E
Blejdos (2017.08.22, 08:01)
Ocena: 1

0%
sula @ 2017.08.21 18:25  Post: 1089916
Meh.

Dali by normalnie klucz do jakiejś nowej gry to można by spieniężyć, aby częściowo obniżyć idiotyczne ceny kart, a dawanie Destiny2 przypisywane za pomocą GeForce Experience to mogą sobie wiadomo co.


Przeciez i tak gre mozesz sprzedac zaden problem :)
Shodek155 (2017.08.23, 01:39)
Ocena: 1

0%
Meh, kupiłem GTX 1080Ti w lipcu więc na promocję się raczej nie załape. Lipa
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Szukamy osoby do pracy w laboratorium redakcyjnym. 126
Dobra wiadomość dla osób, które chcą kupić hybrydowego laptopa Microsoftu. 14
Niedrogi sprzęt do domu i pracy. W portfolio marki Prestigio pojawił się nowy notebook Smartbook 133S. 9
Samodzielnie ucząca się SI ma stać się standardem w grach. 24
To najdroższy smartfon w portfolio południowokoreańskiego producenta. 6
Nasze procesory są "epyckie." Na targach Cloudfest odbywają się prezentacje, zapowiedzi oraz konferencje prasowe związane z całą branżą usług chmurowych, w tym także sprzętu. 36
To może być bardzo drogie "ups!". 73
Szukamy osoby do pracy w laboratorium redakcyjnym. 126
Amerykanie i Rosjanie największymi piratami. 34
Trochę taniej niż u konkurencji, ale wciąż trudno mówić o atrakcyjnych cenach. 16
Posiadacze GeForce’ów mogą zacierać ręce. 34
Kolejna gra do biblioteki. Humble Store rozdaje graczom pecetowym kolejną darmową grę. 13
Aktualności spokrewnione
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane