Aktualność
Marcin Kusz, Niedziela, 6 sierpnia 2017, 19:15

Klawiatura dedykowane rozgrywkom turniejowym. Razer zapowiedział właśnie nową wersję znanego od jakiegoś czasu modelu BlackWidow Chroma V2. Ta mechaniczna konstrukcja oferująca przełączniki Razer Green, Yellow lub Orange wytrzyma minimum 80 milionów kliknięć.

Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 to klawiatura QWERTY przyciskami funkcyjnymi bez bloku numerycznego. Producent pozwala na ustawienie spersonalizowanego podświetlenia klawiszy, a dołączona do zestawu podstawka pod nadgarstki mocowana za pomocą magnesów zapewni komfortową rozgrywkę nawet przez kilka godzin.

 

Zastosowana technologia Trigger Technology ma zagwarantować szybszą reakcję na wciśnięcie klawisza od konkurencyjnych rozwiązań. Klawiatura posiada odpinany przewód USB w oplocie. Cena tej konstrukcji została ustalona na 150 euro i można już teraz zamawiać ją na stronie Razera.

 

Źródło: informacja prasowa
Ocena aktualności:
Brak ocen
Zaloguj się, by móc oceniać
Szwarcu (2017.08.06, 19:50)
Ocena: 2

0%
i wspaniałe przełączniki się sypią po 2-3 miesiącach?
Nie dzięki. Ja nie wiem jak Oni to robią, żę MX Cherry w miarę się trzymają, a razerowe non stop na forach i yt płacz, że zdychają.
Shikiin (2017.08.06, 19:53)
Ocena: 6

0%
Quba21 @ 2017.08.06 19:47  Post: 1086217
g2a. com/r/tak-tanio-jeszcze-nie-byo
usuń spacje za kropką

Ehh, kolejny co chce zarobić na naiwnych :|
Bladzioch (2017.08.06, 20:23)
Ocena: 1

0%
No ok, wszystko fajnie i w ogóle, ale w czym V2 różni się od dostępnej obecnie części?
Piioo (2017.08.06, 20:30)
Ocena: 1

0%
150 Euro za krótką wow!
vibovit (2017.08.06, 20:41)
Ocena: 1

0%
Szkoda że cisną na tych atrapach mxów, bo klawiatura w sklepie sprawiała fajne wrażenie i przyjemnie się klikało, no ale Razer i chińskie przełączniki ... Meh.
.:Proxy:. (2017.08.06, 20:46)
Ocena: 1

0%
Te klawiatury (mechaniczne), to kompletne nieporozumienie...

Wystarczy spojrzeć na foto - wszystkie klawisze, to mechaniczne przełączniki - do grania wykorzystuje max 1/4 całości. Reszta lezy odłogiem, a mało jest gier, które wykorzystywałby chociaż 2/4 wszystkich klawiszy.

Owszem, czasami w grach pisze się w chatach, lub wprowadza loginy - ale czy jest sens kupować sprzęt za taką kasę, jako pełnoprawna klawiatura (ta akurat nie ma bloku numerycznego), tylko po to aby grać na kilku klawiszach i mieć możliwość wpisana hasła raz na jakiś czas? Uważam, że nie.
Do niczego innego takie klawiatury się nie nadają, a już na pewno do codziennego korzystania z komputera, nie wspominając o redagowaniu treści.

Czy nie lepiej mieć klawiaturę na której lekko się piszę i nie irytuje klikaniem, oraz Keypad na mechanikach specjalnie do gier?

To tak jak z gryzoniami - jedna ergonomiczna do pracy i internetu z mnóstwem konfigurowalnych przycisków, a druga precyzyjna, lekka, zaprojektowana z myślą o grach.
yendrek (2017.08.06, 21:21)
Ocena: 1

0%
Ciekawi mnie jak wygląda ta personalizacja podświetlenia. Jeśli można przypisywać klawiszom kolory indywidualnie tak, aby pogrupować je według funkcjonalności (np poruszaniie się, zmiana uzbrojenia, dostęp do różnych grup ekwipunku itp) to mogło by się przydać, także w mmo. Ale jeśli to tylko ustawianie tęczy w jedną czy drugą stronę, albo inne efekty, to po prostu naciąganie na koszty bzdetami.
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
To najdroższy smartfon w portfolio południowokoreańskiego producenta. 6
Nasze procesory są "epyckie." Na targach Cloudfest odbywają się prezentacje, zapowiedzi oraz konferencje prasowe związane z całą branżą usług chmurowych, w tym także sprzętu. 35
Ty wybierasz przeglądarkę, a Windows 10 wie lepiej. 64
Połączenie retro i nowoczesności. 15
Firma ma już kilka modeli więcej. 5
Wybór nowej obudowy komputerowej to niełatwe zadanie. Na rynku jest całkiem sporo producentów. 2
Niskobudżetowce m.in. do walki z najtańszymi Ryzenami. 16
Nasze procesory są "epyckie." Na targach Cloudfest odbywają się prezentacje, zapowiedzi oraz konferencje prasowe związane z całą branżą usług chmurowych, w tym także sprzętu. 35
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane