Aktualność
Adrian Kotowski, Piątek, 30 czerwca 2017, 19:25

Im więcej przycisków, tym lepiej. Tt eSports zapowiedział wprowadzenie na rynek myszki Nemesis Switch, wyposażonej w dobrej jakości sensor optyczny i oferującej podświetlenie RGB. Ze względu na budowę urządzenie przeznaczone jest dla osób praworęcznych. Producent zapewnia, że jego myszka jest bardzo wytrzymała i wykonana z bardzo dobrych materiałów. 

Konstrukcja Tt eSports Nemesis Switch została wyposażona w sensor Pixart PMW-3360 o rozdzielczości 12000 DPI. Na pokładzie znalazło się 12 programowalnych przycisków, z czego aż osiem znajdziemy na lewym boku urządzenia. W przypadku tych ostatnich, część możemy w razie potrzeby zdemontować. Producent zastosował wytrzymałe przełączniki Omron, które mają wytrzymać ponad 50 mln kliknięć.

Tt eSports Nemesis Switch

Nie zabrakło też podświetlenia, którym możemy samodzielnie sterować wybierając kolor oraz tryb. Jak w większości myszek dla graczy, tak i w Nemesis Switch możliwe jest tworzenie makr i profili z zestawami ustawień. Wszystkie zmiany wprowadzimy za pomocą aplikacji dostępnej na PC, oraz programu Tt eSports Plus+ na urządzenia mobilne. Za jego pomocą możemy ponadto przeglądać statystyki i inne informacje na temat działania sprzętu i naszej aktywności.

Tt eSports Nemesis Switch

Tt eSports Nemesis Switch podpinamy do komputera za pomocą przewodu USB o długości 1,8 m. Kable chroniony jest oplotem. Producent podaje, że jego urządzenie trafi do sprzedaży na początku trzeciego kwartału tego roku. Cena myszki wyniesie 50 dolarów.

Tt eSports Nemesis Switch

Źródło: Tom's Hardware
Ocena aktualności:
Ocen: 3
Zaloguj się, by móc oceniać
yendrek (2017.07.01, 09:43)
Ocena: -2

0%
Czy mi się wydaje, czy na dwóch ostatnich zdjęciach są dwie różne myszy ?... :
- faktura powierzchni na górnym zdjęciu jest wyraźnie chropowata, na dolnym wygląda na gładką,
- inne przyciski na dolnej (może zdjęte klawisze i widać same gniazda),
- odgiętka na kablu dolnej myszy ma wyraźne wcięcie, na górnej nie ma,
- mały, trójkątny, gładki plastikowy panel na zadzie dolnej myszy wydaje się być większy niż w górnej, górna ma jakby bardziej spłaszczony przód; imo różnice są zbyt duże, aby wyjaśnić je różnymi perspektywami ujęć fotek.
Szwarcu (2017.07.01, 14:04)
Ocena: 1

0%
Razer DA z tumorem na boku :E
Aloyz (2017.07.01, 15:12)
Ocena: 1

0%
Relacja ceny do możliwości dość przyzwoita, pytanie natomiast jak z jakością/trwałością.Chętnie rzuciłbym okiem na opinie jak w tej myszce działa rolka czy przyciski po 6-12 miesiącach.
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane