Aktualność
Adrian Kotowski, Środa, 21 czerwca 2017, 15:30

Zabezpieczenie znika po instalacji najnowszej aktualizacji. Wczoraj informowaliśmy Was o darmowym Hitman Prolog, a więc testowej wersji produkcji studia Io-Interactive. Okazuje się, że nie była to jedyna niespodzianka przygotowana przez deweloperów. Podmiot usunął z gry system antyingerencyjny Denuvo, a także wprowadził kilka nowości.

Decyzja o rezygnacji z korzystania z Denuvo raczej nie zaskakuje, mając w pamięci, że Io-Interactive jest obecnie studiem niezależnym. Najwidoczniej firma doszła do wniosku, że nie ma dłużej sensu uiszczać opłat za zabezpieczenie, które i tak nie działa.

Hitman

Patch to także kilka ciekawych zmian, na przykład nowy system podpowiedzi tłumaczący mechanikę. Funkcja jest automatycznie aktywna, ale można ją wyłączyć. Poza tym naprawiono błędy powodujące niezaliczenie wybranych kontraktów, dodano opisy do osiągnięć Steam, a także wprowadzono liczne usprawnienia do panelu ustawień.

Na koniec zostawiliśmy coś dla posiadaczy komputerów z systemem Mac OSX. Od wczoraj Hitman dostępny jest także dla użytkowników sprzętu firmy Apple. Za konwersję odpowiedzialne jest studio Feral Interactive, które wcześniej przygotowało edycję dla Linuksa. By zagrać w produkcję, musimy mieć komputer z układem graficznym AMD, najlepiej od wersji Radeon R9 M290. Na liście wspieranych zestawów znajdziemy:

  • wszystkie iMaki 27’’ wydane od końca 2014 roku,
  • wszystkie MacBooki Pro 15’’ wydane od 2016 roku (w niektórych przypadkach możliwe jest też uruchomienie gry na modelach z 2015 roku, o ile oferują układ graficzny AMD),
  • wszystkie Maki Pro wydane od końca 2013 roku.

Feral Interactive pracuje nad przystosowaniem gry do działania na kartach graficznych Nvidii i układach Intela. Nie podano niestety informacji, kiedy przygotowana zostanie odpowiednia aktualizacja.  

Źródło: DSOGaming
Ocena aktualności:
Ocen: 4
Zaloguj się, by móc oceniać
Pentium D (2017.06.21, 18:54)
Ocena: 6

0%
Dopiero teraz usuwają? Przecież ta gra została złamana już jakiś czas temu.
Aargh (2017.06.21, 22:34)
Ocena: 1

0%
macOS a nie Mac OSX
Kineskop (2017.06.22, 07:42)
Ocena: 0

0%
Ale fajnie! :D Nareszcie się dzieje!
mfuker (2017.06.22, 11:52)
Ocena: 0

0%
Czy jest tu jakiś Jacuś, który tupie nóżkami na samą myśl o tej grze? :E
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Aktualności spokrewnione
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane