Aktualność
Adrian Kotowski, Poniedziałek, 19 czerwca 2017, 13:13

Kończy się wyłączność dla platform Microsoftu. Dowiedzieliśmy się, że Killer Instinct trafi na Steam. Taką informację ujawnił Alex Jebailey, szef CEO Gaming, a później wiadomość potwierdzili sami twórcy tytułu. Jest to o tyle dziwne, że gra jest produkcją na wyłączność na Xbox One i komputery z Windows 10, a Microsoft zarzekał się, że nie zamierza udostępniać Killer Instinct na żadnej innej platformie.

Nie ma na ten temat właściwie żadnych szczegółów na temat wersji steamowej. Wiemy jedynie, że pojawi się jeszcze w tym roku. Źródła wskazują, że Killer Instinct dostępny na platformie firmy Valve może nie wymagać do działania systemu Windows 10, dzięki czemu dostęp do niego będzie miało więcej graczy. Trudno jednak oczekiwać, by możliwa była wspólna rozgrywka z osobami grającymi na sprzęcie Microsoftu.

Killer Instinct

Sama decyzja o przeniesieniu gry na Steam jest raczej zaskakująca. W końcu właścicielem marki Killer Instinct oraz wydawcą samej gry jest firma z Redmond, która przecież cały czas promuje przede wszystkim swój sklep z aplikacjami. Co prawda, na pewno nie jest to produkcja tego samego kalibru co Forza, czy Gears of War, ale i tak mało kto spodziewał się takiej akcji.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że do gry dołączy nowa postać Eagle. Killer Instinct został przygotowany przez firmę Double Helix, a po przejęciu tego podmiotu przez Amazon trafił pod skrzydła Iron Galaxy Studios, które odpowiada za wszelkie nowości i prawdopodobnie samodzielnie przygotuje odpowiednią wersję na Steam.

Źródło: Dual Shockers
Ocena aktualności:
Ocen: 3
Zaloguj się, by móc oceniać
Atak_Snajpera (2017.06.19, 14:16)
Ocena: -2

0%
szefons @ 2017.06.19 13:32  Post: 1074654
'Źródła wskazują, że Killer Instinct dostępny na platformie firmy Valve może nie wymagać do działania systemu Windows 10'

Co za brednie, co to w ogóle za zdanie ma być, źródła czyli kto, dual shockers? I co wskazują, jakim sposobem, bo z tego co ja wiem ten sposób to po prostu gdybanie przez nich, że 'może nie będzie wymagać win10' nie mając na to absolutnie żadnego potwierdzenia, a wy tylko kopiujecie.

Bo newsa to umiecie napisać, ale pojęcia o danym temacie, w tym przypadku tej grze, żadne, bo każdy co się nią interesuje wie, że ta gra wymaga xlive do grania mp i zapisu, a wymagane biblioteki xlive posiada wyłącznie win10 i aplikację xbox do zarządzania profilem.

Tak więc raczej wątpliwe, że to zmienią, a raczej nie wydadzą gry bez xlive na < win10, bo to byłby produkt niekompletny, nie wydaje mi się też, że przejdą na inny system mp.


Jeżeli nie będziesz mieć racji to przeprosisz autora newsa za swoje nerwowe zachowanie?
kadajo (2017.06.19, 21:20)
Ocena: 1

0%
Pytanie czy będzie można przenieść grę kupioną już w WS na STEAM, a jeśli nie to czy gracze STEAM będą mogli grac z graczami WS + crossplay z ONE.
alexbe (2017.06.20, 07:50)
Ocena: 0

0%
kadajo @ 2017.06.19 21:20  Post: 1074777
Pytanie czy będzie można przenieść grę kupioną już w WS na STEAM, a jeśli nie to czy gracze STEAM będą mogli grac z graczami WS + crossplay z ONE.

Myślę że odpowiedź 'tak' na którekolwiek z Twoich pytań byłoby szokującą niespodzianką...
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Ograniczenia, blokady nowego systemu. 32
Pokazujemy siedem obudów, które można znaleźć w polskich sklepach. 45
Przymiarki do stworzenia własnej karty graficznej. 33
Trzeba się jednak pospieszyć. Microsoft obchodzi właśnie 5-lecie marki Surface Pro. 25
Chyba mało kto lubi gluty. 55
Wyższy zegar to i wyższa wydajność. 37
Firma nie powtórzy błędu, który popełniła przy premierze modelu G6. 23
Firma kazała nam naprawdę długo czekać. 10
Aktualności spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane