aktualności

Titanfall 2 - pierwszy darmowy dodatek jeszcze w tym miesiącu

3
23 listopada 2016, 12:12 Adrian Kotowski

Nowa mapa, broń i mikrotransakcje. Na szczęście te ostatnie nie będą wpływały w żaden sposób na rozgrywkę, więc osoby grające w Titanfall 2 nie powinny się martwić. Ucieszyć powinni się fani pierwszej części, bo do dwójki zawita jedna z najpopularniejszych map z Titanfall - Angel City. Co warte podkreślenia, rozszerzenie jest darmowe, jak zresztą wszystkie planowane do najnowszej produkcji studia Respawn.

Pisaliśmy niedawno o bardzo słabej sprzedaży Titanfall 2. Niemniej, nawet pomimo tego, nie ma żadnych problemów ze znalezieniem gry w trybie wieloosobowym. Właśnie ten moduł zamierzają rozwijać twórcy i już 30 listopada zobaczymy tego pierwsze efekty w postaci darmowego rozszerzenia.

Titanfall 2

Jak już wspomnieliśmy wyżej, w jego ramach otrzymamy dostęp do mapy Angel City, przy czym najpierw zagrają na niej osoby, które kupiły grę w przedsprzedaży, a od 3 grudnia lokacja będzie dostępna dla wszystkich. Otrzymamy też dostęp do pistoletu Wingman Elite oraz nowych ulepszeń i umiejętności dla tytanów.

Twórcy przygotowali ponadto ekran ze statystykami oraz menu z najważniejszymi informacjami o grze. Nowością będzie też wbudowany w grę sklep. Tym samym do Titanfall 2 trafią mikrotransakcje, ale na szczęście będziemy mogli kupić tylko elementy dekoracyjne. Nie znajdziemy na liście żadnych paczek z przedmiotami, czy dodatkowej broni. Pojawią się za to dwa nowe tytany (w wersji Prime), które jednak będą się różnić od zwykłych modeli jedynie wyglądem oraz animacją ciosu kończącego. Cała resztą będzie identyczna.

Respawn ujawniło ponadto, że w przyszłości zamierza przygotować m.in. weekendy z podwójnym doświadczeniem oraz wydarzenia, w których zmieniane będą zasady znanych nam trybów. Miejmy nadzieję, że społeczność nie odwróci się zbyt szybko od Titanfall 2, a kolejne rozszerzenia będą co najmniej równie ciekawe te pierwsze.

Titanfall 2 – test kart graficznych

Źródło: Titanfall.com
NgreediaZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Ngreedia2016.11.23, 13:01
-3#1
CPY złamało Deu Sexa :)
jarecki3460Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
jarecki34602016.11.23, 13:52
Mikroplatnosci, dobre
om3gaZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
om3ga2016.11.23, 19:11
Gra sie slabo sprzedaje i robia nowe mikroplatnosci :E EA pls die.
Zaloguj się, by móc komentować
1