Aktualność
Adrian Kotowski, Poniedziałek, 13 czerwca 2016, 15:01

Jest spora szans na to, że fabuła gry Prey będzie trzymała wysoki poziom. Okazuje się, że jednym ze scenarzystów zapowiedzianej przez Bethesdę gry będzie Chris Avellone, odpowiedzialny za produkcję wielu kultowych już tytułów RPG, takich jak choćby Fallout 2. Były wieloletni pracownik Obsidian Entertainment ma być swego rodzaju gwarancją jakości scenariusza nowej produkcji.

Jak już dobrze wiecie, przecieki o Prey sprawdziły się i Arkane Studios rzeczywiście pracuje nad nową grą. Bethesda udostępniła całkiem ciekawy trailer tytułu, prezentujący postać głównego bohatera o imieniu Morgan, który bierze udział w tajemniczym eksperymencie, mającym na zawsze zmienić życie naszej cywilizacji. Baza, w której się znajdujemy, zostaje najechana przez obcych, a my musimy ich oczywiście powstrzymać.

Gra ma oferować elementy thrillera psychologicznego, więc całość zapowiada się naprawdę ciekawie. Istotna będzie więc jakość scenariusza. O to mamy się jednak nie martwić, bo za fabułą stać mają naprawdę doświadczeni scenarzyści, w tym Chris Avellone. Jest to dobra informacja, szczególnie patrząc na jego dorobek.

Chris Avellone

Avellone pracował przy największych, często już kultowych grach RPG. Na liście znajdziemy takie tytuły jak Fallout 2, Planescape Torment, KoTOR II: The Sith Lords, Alpha Protocol, Fallout: New Vegas, a ostatnio też Wasteland 2 i Pillars of Eternity. Jego doświadczenie jest bardzo duże, co powinno pozytywnie wpłynąć na cały projekt. Okazję, by sprawdzić, czy fabuła rzeczywiście będzie trzymać wysoki poziom będziemy mieli dopiero w 2017 roku, bo właśnie wtedy na PC i konsolach PS4 oraz XONE zadebiutuje Prey.

Szukasz informacji o nowych grach, zwiastunach i planach wydawniczych deweloperów zaprezentowanych na targach E3 2016? Zebraliśmy je wszystkie w jednym miejscu. Zapraszamy!

Źródło: GameSpot
Ocena aktualności:
Ocen: 4
Zaloguj się, by móc oceniać
VRMaster (2016.06.13, 16:09)
Ocena: 2

0%
Chyba Prey 2:>
Heeronim (2016.06.13, 17:29)
Ocena: 3

0%
Avellone? No to teraz jestem zainteresowany tą grą.
Soulburner (2016.06.13, 17:37)
Ocena: 3

0%
Na początku pomyślałem sobie 'co oni zrobili z tą grą? Przecież tu jest zero Preya w Preyu!', ale kiedy okazało się, że MCA macza w niej palce, jestem wstępnie zainteresowany.
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Tak może wyglądać chip w kolejnym Xboksie lub PS5. 112
Świetna wiadomość dla klientów. DRAMeXchange przygotował nowy raport na temat rynku pamięci DRAM. 21
Jest też kompatybilność z Adaptive Sync dla Pascali i Turingów. 38
Tak może wyglądać chip w kolejnym Xboksie lub PS5. 112
Alternatywa jest, ale do jej wprowadzenia potrzeba czasu. 102
Jest też kompatybilność z Adaptive Sync dla Pascali i Turingów. 38
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane