Aktualność
Piotr Gontarczyk, Poniedziałek, 13 czerwca 2016, 07:38

Electronic Arts i Respawn Entertainment zaprezentowały najnowszy zwiastun z rozgrywką w Titanfall 2. Oficjalnie potwierdziły też termin wprowadzenia na rynek drugiej części dobrze ocenianej gry z 2014 roku. Titanfall 2 pojawi się w wersjach dla kilku platform, z czego jedna będzie zupełnie nowa dla tej serii.

Materiał filmowy zapowiada dość widowiskowe walki nie tylko w przestrzeni kosmicznej, ale także potyczki lądowe. W grze zobaczymy nie tylko ludzi, ale oczywiście także imponujące jednostki w zmechanizowane. Co ciekawe zwiastun prezentuje świat, który w pewnym stopniu przypomina starsze gry Call of Duty, choć to jednak nie powinno być dużym zaskoczeniem, gdyż ekipa Respawn Entertaiment to ludzie dawniej odpowiadający właśnie za serię CoD.

Oficjalnie poinformowano, że Titanfall 2 do sprzedaży trafi 28 października. Warto przypomnieć, że niedawno Blake Jorgensen z Electronic Arts twierdził, że Titanfall 2 pojawi się około trzy tygodnie po innym dużym tytule EA, a więc Battlefieldzie 1. Ten ostatni na rynek ma trafić 21 października, tak więc obie gry dzielić będzi tylko tydzień. Wygląda więc na to, że w Electronic Arts uznano, iż wydawanie dwóch dużych gier w zbliżonych terminach nie powinno wpłynąć negatywnie na sprzedaż każdego z nich.

Warto dodać, że Titanfall 2 pojawi się w wersjach dla platformy PC (Origin) i Xbox One, ale tym razem będzie ona dostępna także dla posiadaczy konsol PlayStation 4.

-----

Szukasz informacji o nowych grach, zwiastunach i planach wydawniczych deweloperów zaprezentowanych na targach E3 2016? Zebraliśmy je wszystkie w jednym miejscu. Zapraszamy!

Ocena aktualności:
Ocen: 3
Zaloguj się, by móc oceniać
King Arthas (2016.06.13, 09:47)
Ocena: 0

0%
Kusi ten single player :D
mfuker (2016.06.13, 16:13)
Ocena: 1

0%
King Arthas @ 2016.06.13 09:47  Post: 980926
Kusi ten single player :D

Tak kusi jak kulawego pirata proteza.
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Być może to oferta właśnie dla Ciebie?  136
Dobra wiadomość dla osób, które przymierzają się do zakupu laptopa. 9
Sprzęt dla wymagających. Thermalright Silver Arrow IB-E Extreme Rev. 17
Nietypowy sprzęt w kosmicznej cenie. 22
Największa pecetowa platforma przejdzie małą metamorfozę. 13
Na takie ogłoszenie czekaliśmy 15 długich lat. 15
Dwie gry w dwóch sklepach. 10
Aktualności spokrewnione
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane