Aktualność
Adrian Kotowski, Środa, 27 kwietnia 2016, 15:02

Firma Cenega oficjalnie poinformowała, że Mafia III zostanie wydana w naszym kraju w polskiej, kinowej wersji językowej na wszystkich platformach. Co więcej, użytkownicy będą mieli też opcję zagrania całkowicie po angielsku. W sieci pojawił się też nowy zwiastun produkcji z polskimi napisami. Cenega ujawniła też informację o dwóch specjalnych wersjach gry studia Hangar 13.

Przyjęło się już, że wiele dużych tytułów wydawanych w naszym kraju otrzymuje polską wersję językową. W ostatnim czasie z tego trendu wyłamał się choćby Microsoft, który postanowił nie lokalizować Quantum Break. Jednocześnie przedsiębiorstwo przygotowało japońską wersję, która sprzedała się w Kraju Kwitnącej Wiśni tragicznie, jak zresztą sama konsola Microsoftu. Na szczęście tego problemu nie będzie z nadchodzącym hitem 2K i Hanger 13 – Mafią III.

Cenega poinformowała dzisiaj, że tytuł znalazł się w planie wydawniczym firmy i zostanie w Polsce wydany w polskiej kinowej wersji językowej, z opcją włączenia pełnej wersji angielskiej. Lokalizacja dostępna będzie na wszystkich platformach, na które zmierza gra, a więc PC, PS4 i XONE. Polski wydawca ujawnił też informacje o edycjach specjalnych, które trafią na nasz rynek.

Pierwszą z nich będzie Edycja Deluxe, która poza samą grą zawierać będzie też przepustkę sezonową. Jej cena będzie około 100 zł wyższa niż standardowej wersji. Dostępna będzie też Edycja kolekcjonerska. Za nią zapłacimy minimum 500 zł (PC) i poza elementami z wersji Deluxe zawierać będzie też płytę winylową ze ścieżką dźwiękową z gry, artbook, dodatkowe grafiki i kilka elementów, które zostaną ujawnione nieco później. Firma podała też, że każdy kto zamówi przed premierą dowolną z edycji otrzyma dodatek „Pakiet Rodzinny”, zawierający trzy samochody i bronie dostępne od samego początku rozgrywki. Mafia III trafi do sklepów 7 października tego roku.

Mafia III

Źródło: Cenega
Ocena aktualności:
Ocen: 5
Zaloguj się, by móc oceniać
porno pasterz (2016.04.27, 15:08)
Ocena: 5

0%
Po łangielsku, po polskiemu, żyć nie umierać :)
Alejajca (2016.04.27, 15:35)
Ocena: 6

0%
Pakiet rodzinny, prawie jak hamerykańska rodzina http://1.bp.blogspot.com/-2-U3Wqbg8do/U4aq...t-Pic-Pedia.jpg
:rotfl:
Maxior860 (2016.04.27, 15:37)
Ocena: 8

0%
uniqe15 @ 2016.04.27 15:13  Post: 968211
Nawet gdyby dodali polski dubbing i tak bym nie skorzystał, gry tego typ mają budowany klimat także z 'powiedzonek', w Unity grałem z francuskim językiem np.


Zgadzam się w 100%. Jedynym wyjątkiem jest Wiedźmin, który najlepsze teksty i 'powiedzonka' ma chyba po polsku :E
maybach91 (2016.04.27, 16:01)
Ocena: 0

0%
uniqe15 @ 2016.04.27 15:13  Post: 968211
Nawet gdyby dodali polski dubbing i tak bym nie skorzystał, gry tego typ mają budowany klimat także z 'powiedzonek', w Unity grałem z francuskim językiem np.

Mi się Mafia II z czeskim dubbingiem podobała (mówię o samym dubbingu bo gra zdecydowanie za krótka), było w klimacie i śmiesznie a niektóre żarty typowo czeskie, które na pewno nie byłyby tak śmieszne po przetłumaczeniu na angielski czy polski :) W sumie to nic dziwnego skoro jest ona produkowana w Czechach a oryginalna wersja językowa zazwyczaj jest lepsza (chociaż nie zawsze tak jest, np. znam osobę, której bardziej się podobały filmy z Louis de Funesem z czeskim dubbingiem niż oryginalnie po francusku)

EDIT (down) @ dzięki, jak będę miał chwilkę to zobaczę na te DLC ;)
nieżywy_matrix (2016.04.27, 16:25)
Ocena: -1

0%
@maybach91
Podstawa krótka ale masz jeszcze DLC, ostatnio zacząłem przechodzić przygody Joe, całkiem ciekawe, ale zrobiłem format i save poszły w piz*u...
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Rusza kolejna edycja największego plebiscytu technologicznego w Polsce – Tech Awards 2018, który organizuje nasza redakcja wspólnie z Komputer Świat i Verdykt.pl. 46
Odpowiednik GeForce’a RTX 2070 na rynek profesjonalny. 3
Jasna deklaracja Phila Spencera. 15
Odświeżony projekt i funkcje dla wymagających. 3
Na sprzęt trzeba będzie jednak trochę poczekać. 11
Spokojnie, firma i tak niedługo zaoferuje nowy rodzaj łączności. 11
Odświeżony projekt i funkcje dla wymagających. 3
Pecetowa wersja może nie dostać obiecanych ulepszeń. 10
Agent 47 cały czas może pochwalić się dobrą formą. 12
Sprawa zakończyła się nie po myśli amerykańskiej firmy. 16
Szykuje się wiele dużych ogłoszeń. 8
Aktualności spokrewnione
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane