Aktualność
Adrian Kotowski, Czwartek, 21 kwietnia 2016, 18:07

W sieci pojawił się nowy zwiastun oraz materiały prezentujące rozgrywkę z nowej produkcji Cliffa Bleszinskiego o nazwie LawBreakers. Będzie to sieciowa strzelanka oferująca zróżnicowane klasy postaci o specyficznych umiejętnościach. Tytuł przygotowywany jest obecnie tylko na PC, a twórcy zapewniają, że rozgrywka będzie w pełni dostosowana do tej platformy.

LawBreakers początkowo miało trafić na rynek jako tytuł F2P, a więc w wersji darmowej z opcjonalnymi mikropłatnościami. Twórcy jednak zmienili zdanie i za produkcje będziemy musieli zapłacić, przy czym cena ma być niższa niż standardowe 60 dolarów dla wydawanych za zachodzie tytułów. Producent postanowił przypomnieć o swojej grze i udostępnił w sieci nowy zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Poza trailerem, możemy też obejrzeć obszerne fragmenty rozgrywki, udostępnione przez kilka największych serwisów zajmujących się tematyką gier komputerowych. Całość prezentuje się naprawdę przyzwoicie. Rozgrywka jest dynamiczna, ciekawie wyglądają też umiejętności konkretnych postaci. Dodatkowo, gra prezentuje się naprawdę dobrze pod względem wizualnym. LawBreakers jest przygotowywane na silniku Unreal Engine 4.

Gra umożliwia zabawę do 10 graczy (po pięciu na drużynę) i będzie dostępna tylko na platformie Steam. Data premiery nie jest niestety znana. Wcześniej mówiło się o debiucie latem 2016 roku, ale nie zostało to jeszcze potwierdzone. Przy okazji warto wspomnieć, że ruszyły zapisy do zamkniętych beta testów. Jeśli chcecie wziąć w nich udział, musicie wypełnić odpowiedni formularz na oficjalnej stronie gry.

Źródło: PC Gamer
Ocena aktualności:
Brak ocen
Zaloguj się, by móc oceniać
Telvas (2016.04.21, 20:21)
Ocena: -1

0%
Wygląda świetnie, grałbym :)
Kameleonn (2016.04.22, 01:30)
Ocena: -1

0%
Wyglada lepiej niz przehypowany overwatch. Oby tylko postacie dobrze zrobili i mnie kupia.
Blutusz (2016.04.22, 10:00)
Ocena: 0

0%
Unreal Tournament IV
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Aktualności spokrewnione
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane