aktualności

Batman: Return to Arkham - Arkham Asylum i Arkham City w odświeżonych wersjach na PS4 i XONE

4
19 kwietnia 2016, 16:17 Adrian Kotowski

Właściciele konsol PS4 i XONE już niedługo będą mogli najprawdopodobniej zagrać w odświeżone wersje gier Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City. W sieci pojawiły się informacje o nowym zestawie nazywanym jako Batman HD Collection lub Batman: Return to Arkham. Informacja jest o tyle prawdopodobna, że potwierdził ją jeden z pracowników sklepu GameStop, a pakiet pojawił się też w bazie danych PEGI. 

Odświeżone wersje starszych (i niestety czasem też całkiem nowych) gier nie są w tej generacji konsol niczym szczególnie zaskakującym. Wydawcy chętnie wykorzystują możliwość sprzedania drugi raz tej samej gry, zachęcając do zakupu lepszą oprawą wizualną, czy dodatkowymi funkcjami. Najwidoczniej także Warner Bros postanowił wykorzystać sytuację.

Batman

Według niepotwierdzonych, ale bardzo prawdopodobnych informacji, w niedługim czasie na rynku powinien zadebiutować zestaw Batman: Return to Arkham. W jego skład wejdą gry Batman: Arkham Asylum i Batman: Arkham City, wraz ze wszystkimi dostępnymi dla nich rozszerzeniami. W zestawie nie znajdziemy produkcji Batman: Arkham Origins, które nie było tworzone przez Rocksteady. Z wiadomych względów w jej skład nie wchodzi też najnowsza części o podtytule Arkham Knight.

Pegi

Według informacji udostępnionych przez pracownika sklepu GameStop, zamówienia przedpremierowe mają ruszyć jeszcze dzisiaj, a pakiet powinien pojawić się w sprzedaży 10 czerwca. Cena Batman: Return to Arkham nie została niestety ujawniona. 

Źródło: Eurogamer
King ArthasZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
King Arthas2016.04.19, 16:25
Odświeżone wersje, a pewnie wyglądają gorzej niż stare na pc w ultra z physx ?:D
Niedawno przeszedłem Asylum i City, i bajecznie dobre gry jak dla mnie.
AjronZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Ajron2016.04.19, 17:28
Zgadzam się, obie prawie na 100%. Teraz w kolejce Orgins, ponoć już nie tak miodna, ale też daje radę.
mdxxZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
mdxx2016.04.19, 17:58
Wydawcom widzę kończą się pomysły, bo dostajemy coraz więcej odgrzewanych kotletów. Jak tak dalej pójdzie, to nie tylko konsole będą miały generacje, a również gry. Podbiją oprawę, zmienią numerek i pyk, jest nowa gra. A tak poważniej pół biedy jak wypuszczają kolejne części gier na tym samym szkielecie, tylko zmieniają fabułę, miejsce, okres itp. Takie odgrzewanie starych kotletów robi się powoli przykre. Jeszcze zrozumiałbym jakieś stare klasyki typu planescape torment, czy icewind dale. Takie gry warto przypomnieć młodszym graczom, którzy z racji wieku nie mieli okazji ich ograć w czasach gdy były popularne. Ale robienie remasterów z batmanów, czy innych sleeping dogsów itp? Na takim xone spokojnie mogliby dać do wstecznej kompatybilności, na pc nie ma w ogóle tematu, bo stara wersja normalnie działa, tylko gracze z ps4 mieliby problem. Robienie remasterów z takich gier, to zwykły skok na kasę.
mfukerZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
mfuker2016.04.20, 18:26
King Arthas @ 2016.04.19 16:25  Post: 965957
Odświeżone wersje, a pewnie wyglądają gorzej niż stare na pc w ultra z physx ?:D
Niedawno przeszedłem Asylum i City, i bajecznie dobre gry jak dla mnie.

Ja za to ostatnio przeszedłem na druga stronę ulicy. Bajecznie dobry asfalt! :)
Zaloguj się, by móc komentować
1