aktualności

Art Hero - nowy zestaw słuchawkowy USB

2
19 lutego 2016, 03:40 Piotr Gontarczyk

Oferta akcesoriów dla graczy firmy Art została powiększona o zestaw słuchawkowy Hero, który ma zaoferować ponoć pełną izolację od otoczenia, mocne i dynamiczne brzmienie oraz wygodę podczas codziennego użytkowania. Art Hero to utrzymane w czerwono-czarnej stylistyce przewodowe, słuchawki z wbudowanym kontrolerem dźwięku.

Pełną kontrolę nad dźwiękiem podczas rozgrywki zapewnia umieszczony na kablu pilot. Za jego pomocą użytkownik może wyregulować poziom głośności oraz, w razie potrzeby, wyciszyć składany mikrofon, umieszczony na lewej słuchawce. Konstrukcja słuchawek została oparta o miękki i wygodny pałąk. Komfort użytkowania mają dodatkowo podnieść dobrze wyciszone i tłumiące dźwięki otoczenia przylegające muszle słuchawkowe. Za swobodę ruchów odpowiada długi, 2,5-metrowy przewód, schowany w tekstylnym oplocie, który minimalizuje ryzyko poplątania kabla. Na jego końcu umieszczono złącze USB, za pośrednictwem którego urządzenie komunikuje się z komputerem.

Wbudowany mikrofon powinien zapewnić sprawną i bezproblemową komunikację pomiędzy graczami w trakcie rozgrywek wieloosobowych, jak i podczas zwykłego, codziennego korzystania z komputera. Nieużywany np. podczas słuchania muzyki mikrofon można złożyć, dzięki czemu nie będzie przeszkadzał użytkownikom. Pasmo przenoszenia słuchawek mieści się w zakresie od 20 Hz do 20 kHz, a impedancja wynosi 32 Ohmy. W przypadku mikrofonu jest to odpowiednio 16 Hz do 20 KHz oraz 2,2 Ohma. Czułość modelu Hero wynosi 118 dB.

Sugerowana cena detaliczna zestawu słuchawkowego Art Hero wynosi 79 złotych.

Źródło: Art Multimedia
KhorniZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Khorni2016.02.19, 08:11
-2#1
Wieś tańczy i śpiewa... a artykuł taki na odczep się, żeby nie było że tylko Szajsung i Majkrosoft..
mfukerZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
mfuker2016.02.19, 11:00
Khorni @ 2016.02.19 08:11  Post: 951364
Wieś tańczy i śpiewa... a artykuł taki na odczep się, żeby nie było że tylko Szajsung i Majkrosoft..

Wysłałem zaproszenie do znajomych. Proszę, nie odrzucaj mnie jak te słuchawki mój gust.
Zaloguj się, by móc komentować
1