aktualności

Rainbow Six: Siege - Ubisoft zapowiada otwarte beta testy bezpośrednio przed premierą gry

4
19 listopada 2015, 09:07 Adrian Kotowski

Firma Ubisoft poinformowała o planach uruchomienia otwartych beta testów gry Rainbow Six: Siege. Najnowszą produkcję francuskiego wydawcy będzie można przetestować bezpośrednio przed jej rynkowym debiutem, więc w zasadzie sprawdzimy dopracowany kod pełnej wersji tytułu. Producent ujawnił też dostępną dla testujących graczy nową zawartość, której do tej pory nie mieliśmy okazji sprawdzić w akcji.

Do premiery Rainbow Six: Siege pozostały niespełna dwa tygodnie, a za nami już kilka fal testów. To jednak nie koniec, bo Ubisoft postanowił umożliwić sprawdzenie tytułu wszystkim zainteresowanym użytkownikom. Tydzień przed oficjalną premierą wystartują otwarte beta testy gry. Pliki gry będziemy mogli pobrać już 23 listopada, a dzień później do rozgrywki dołączą gracze, którzy brali już udział w zamkniętej becie. Cała reszta rozpocznie grę 24 listopada. Firma informuje, że poczynione przez graczy postępy oczywiście nie zostaną przeniesione do ostatecznej wersji gry.

Rainbow Six: Siege

Co ważne, czeka nas kilka nowości i otrzymamy dostęp do nieco innej zawartości niż w poprzednich testach. W otwartej becie będziemy mogli zagrać trójką nowych operatorów z rosyjskiego Specnazu. Dostępny będą dwa tryby PvP znane z zamkniętych testów: TDM- Zabezpieczenie terenu i TDM – Bomba. Po raz pierwszy natomiast sprawdzimy w akcji tryb Terrohunt, w którym wraz ze swoją drużyną gracze będą musieli przedostać się na teren opanowany przez sterowanych przez komputer wrogów i rozbroić dwie bomby. W czasie rozbrajania, przeciwnicy mają szturmować nasze pozycje.

Jeśli natomiast chodzi o mapy, w produkcji znajdziemy trzy lokacje: Bazę Hereford, Dom i Kanał. Dwie pierwsze mogliśmy już przetestować w zamkniętej becie, natomiast Kanał został udostępniony po raz pierwszy. Wprowadzenie otwartych testów bezpośrednio przed premierą Rainbow Six: Siege może oznaczać, że Ubisoft jest naprawdę pewny swojego tytułu. Gra zadebiutuje na rynku 1 grudnia tego roku w wersji na PC i konsole PS4 oraz XONE. 

Rainbow Six: Siege - Ubisoft ujawnił specyficzną zawartość przepustki sezonowej

Źródło: Ubisoft
MProZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
MPro2015.11.19, 09:20
Za darmo? I to dla ubisoftu? pff
NaPaliwoZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
NaPaliwo2015.11.19, 10:06
Wszechświat programistyczny zamarza.
RafiXIIZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
RafiXII2015.11.19, 14:33
UBI$HIT OKRADA LUDZI - The crew wild run mimo season pasa w the crew to płatny dodatek!!! Wszystkie wypuszczone dodatki miały być z season pass za free...
Mc GregorZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Mc Gregor2015.11.19, 20:04
... i po premierze również ;p
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1