aktualności

Total War: Warhammer - premiera w kwietniu 2016 roku

4
23 października 2015, 09:09 Adrian Kotowski

Firmy SEGA i Creative Assembly ujawniły datę premiery gry Total War: Warhammer. Produkcja pojawi się pod koniec kwietnia przyszłego roku. Uruchomiono także przedsprzedaż produkcji i ujawniono bonusy dla wszystkich osób, które zamówią grę przed premierą. Niestety nie wszystko wygląda w tym przypadku tak, jak z perspektywy gracza wyglądać powinno.

Total War: Warhammer zapowiada się naprawdę na kawał dobrej strategii. Fani gier studia Creative Assembly od pierwszych zapowiedzi czekają na premierę ich nowego tytułu. Z udostępnionych danych wynika, że na grę trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Twórcy potwierdzili, że Total War: Warhammer trafi do sprzedaży 28 kwietnia 2016 roku.

Wszystkie osoby, które zamówią grę przed premierą otrzymają za darmo dodatek Chaos Warrior Race Pack. I tutaj sytuacja zaczyna się komplikować. Wspomniane DLC wprowadza do gry rasę Chaosu, trzech nowych legendarnych lordów, nowe zadania, przedmioty, umiejętności i potwory. W zasadzie dodatek może być bardzo ciekawy, ale kontrowersje wywołuje fakt, że jest bonusem do zamówień przedpremierowych.

Na forum Steam pojawiła się lawina negatywnych komentarzy odnośnie postępowania wydawczy i twórców gry. Użytkownicy zauważają, że DLC powinno być tworzone i wydane już po premierze gry, a nie w trakcie powstawania podstawowej wersji. W tej sytuacji Chaos Warrior Race Pack wygląda jak po prostu materiał wycięty z gry. Osoby, które nie chcą kupować Total War: Warhammer w ciemno, a chciałyby zagrać nową rasą, będą mogły kupić DLC po premierze. 

Źródło: Eurogamer, Steam
kamilordZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
kamilord2015.10.23, 09:27
klimatyczny zwiastun ;)
*Konto usunięte*2015.10.23, 10:32
Znowu będzie można zagrać tylko na procesorach od intela niestety :( Chyba, że Intel tym razem nie sypnął kasą...
BluFoxZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
BluFox2015.10.24, 01:13
*Konto usunięte*2015.10.25, 09:18
hexon06 @ 2015.10.23 10:32  Post: 918030
Znowu będzie można zagrać tylko na procesorach od intela niestety :( Chyba, że Intel tym razem nie sypnął kasą...

Wiesz grałem też na FX-ach. Gra niestety jest wredna dla AMD nie tyle, że jakoś oszukuje tylko po prostu jest to gra szaelenie obciążająca procesor...

Jak weźmiesz Crysisa, Battlefielda, CoD-a.... każdą współczesną grę....
To obciąża tak sobie każdy rdzeń, zajmując jakieś 70-80% czasu na rdzeniu.

Jak weźmiesz Total War to gra sobie tak zajmuje każdy rdzeń w stopniu 30-60%... ale jeden wątek jedzie tutaj na 100%...
Czyli TW obciąża wszystkie wątki ale jest limitowany i tak przez jeden. Co sprowadza do dramatycznej sytuacji dla AMD, które ma słaby wątek.

Gra jest szalenie nietypowa, bo masz ogromną ilość jednostek, ogromną ilość animacji, fizyki.
Zaloguj się, by móc komentować
1