Aktualność
Adrian Kotowski, Poniedziałek, 20 lipca 2015, 10:00

Capcom zapowiedział, że w Street Fighter V wszystkie dodatki będzie można zakupić za walutę zarobioną w grze. Nie będziemy musieli tym samym płacić za DLC tradycyjnymi pieniędzmi, choć osoby, które będą chciały to zrobić, będą miały taką możliwość. Dowiedzieliśmy się też, że producent rezygnuje z wydawania kolejnych wersji tego tytułu, a więc nie będzie edycji Arcade, Super i Ultra, tak jak w przypadku Street Fighter IV.

Street Fighter V zapowiada się coraz lepiej. Capcom ogłosił, jak wyglądać będzie kwestia zawartości, którą pobierzemy po premierze tytułu. Gra ma otrzymywać częste aktualizacje wprowadzające najpotrzebniejsze poprawki błędów i usprawnienia rozgrywki. Ciekawie wygląda natomiast sprawa DLC. Capcom przyzwyczaił nas już, że potrafi wydać kilka wersji tej samej gry, wzbogacanej o dodatkowych zawodników i areny. Tym razem będzie inaczej.

Street Fighter V

Twórcy postanowili, że gracze będą mogli zakupić dodatki za walutę dostępną w grze. Ta ma nazywać się Fight Money i będziemy otrzymywać ją za stoczone walki. Jeśli więc zamierzacie grać w Street Fightera V bardzo dużo, nie powinniście mieć żadnych problemów z szybkim odblokowaniem nowych aren i postaci. Z drugiej strony, w tytule pojawią się też mikropłatności. Użytkownik będzie mógł zakupić walutę premium o nazwie Zenny, która pozwoli błyskawicznie nabyć wybrany przez nas dodatek.

Z jednej strony informacja o elementach odblokowywanych za pomocą waluty w grze jest bardzo dobra, ale z drugiej niepokoi nieco obecność Zenny. Nie wiemy przecież, ile czasu zajmie nam zebranie odpowiedniej liczby Fight Money i czy przypadkiem Capcom nie będzie go sztucznie wydłużał, by skłonić nas do zakupu DLC za prawdziwe pieniądze. Sama gra ma oferować standardowo 16 wojowników, w tym czterech, którzy pojawią się w serii po raz pierwszy. Street Fighter V będzie też grą, która pozwoli na wspólną zabawę właścicieli PS4 i PC. Na premierę musimy jeszcze trochę poczekać, bo produkcja Japończyków ma zadebiutować na rynku dopiero w przyszłym roku.

Street Fighter V tylko na PC i PS4

Źródło: Onet Gry
Konkurs Palit Polska
Ocena aktualności:
Ocen: 2
Zaloguj się, by móc oceniać
H^RDy (2015.07.20, 13:46)
Ocena: 4

0%
Plaga mikroplatnosci sie rozszerza.
A zaczynalo sie niewinnie.
malyperelka (2015.07.20, 16:47)
Ocena: 1

0%
Popatrzcie na te 'kobylaste' nogi. ;)
pyniek1972 (2015.07.21, 17:11)
Ocena: 0

0%
Ona jest kobylasta :)
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Sytuacja jednak powoli się stabilizuje. IDC opublikowało właśnie kolejny raport dotyczący rynku PC. 33
Poprawa sytuacji dopiero na wiosnę, być może. 160
Ogrzewanie wody w kranach i basenach to następny krok. 26
Bezpieczeństwo i szybkość na pierwszym miejscu. 45
Firma miała kłamać i zwodzić inwestorów. 69
Chodzi oczywiście o wyczekiwany od dawna model Galaxy X. 10
"Wygaszanie" Panelu Sterowania trwa. 40
Aż trudno uwierzyć, że ceny osiągnęły taki poziom. 60
Google zaciska twórcom pętlę. 39
Aktualności spokrewnione
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane