aktualności

Dying Light otrzymało narzędzia dla modderów

3
15 kwietnia 2015, 14:22 Adrian Kotowski

Studio Techland udostępniło graczom narzędzia dla modderów do gry Dying Light. Zestaw dostępny jest już na platformie Steam, więc niedługo powinniśmy spodziewać się pierwszych efektów prac graczy udostępnianych w Warsztacie Steam. Razem z narzędziami, polscy twórcy gry przygotowali specjalne poradniki, które mają przybliżyć działanie edytora i sprawić, że tworzenie własnej zawartości będzie prostsze.

Nie tak dawno informowaliśmy Was, że CD Projekt RED przygotowuje bardzo rozbudowany pakiet REDKit, dzięki któremu modderzy będą w stanie tworzyć rozszerzenia do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Na taki sam pomysł wpadło studio Techland i od wczoraj możliwe jest pobranie narzędzi modderskich do gry Dying Light.

 

Tytuł ten świetnie nadaje się do modowania przede wszystkim ze względu na ogromny świat, który będzie można wypełnić dodatkową zawartością. Cały pakiet można pobrać bez problemu ze Steam (w narzędziach) i od razu tworzyć własne rozszerzenia. Aby ułatwić cały proces, Techland postanowił przybliżyć działanie edytora tworząc specjalne wideo poradniki. Możecie je znaleźć pod tym adresem. Polskie studio zapewnia, że w przyszłości powinny pojawić nowe filmy dotyczące kolejnych aspektów tworzenia modów.

Wszystkie rozszerzenia dostępne będą do pobrania z poziomu Warsztatu Steam, więc gracze nie powinni mieć większych problemów ze znalezieniem i zainstalowaniem ciekawej zawartości. Techland prosi o informacje od osób tworzących modyfikacje, dzięki którym firma mogłaby poprawić swoje narzędzia. Oczywiście, mody dostępne są tylko w pecetowej wersji gry.

Dying Light – test kart graficznych i procesorów

Źródło: Steam
bossix84Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
bossix842015.04.15, 14:59
Fajna sieczka :) Koncze wlasnie NG+ na hardzie. Czekam na oficjalne dlc !
CyborgNinjaZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
CyborgNinja2015.04.15, 17:56
Osobiście chciałbym moda, który sprawi, że liczba zombie będzie skończona.
LeacHZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
LeacH2015.04.15, 20:28
CyborgNinja @ 2015.04.15 17:56  Post: 857539
Osobiście chciałbym moda, który sprawi, że liczba zombie będzie skończona.

do tego 4x trudniejsze i masz symulator. Tylko kotwiczka nie pasuje do realizmu, bo z nią to gra była banalna. Jak się człowiek na początku bał wyjść w nocy a potem zabawa czy uda mi się zafundować sobie pościg 100 zombiaków naraz :E potem wpad z maczetą i w 20 sekund po zabawie.
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1