Aktualność
Adrian Kotowski, Środa, 11 marca 2015, 15:08

Naughty Dog poinformowało o przesunięciu daty premiery gry Uncharted 4: A Thief’s End. Na czwartą część przygód Nathana Drake’a będziemy musieli niestety poczekać do wiosny 2016 roku. Twórcy chcą dopracować swój tytuł, by spełniał nie tylko ich wysokie wymagania, ale też samych graczy, którzy już ponad trzy lata czekają na następną część. 

Opóźnienia premier w tej generacji konsol stają się powoli normą. Dość powiedzieć, że choćby w przypadku tytułów ekskluzywnych dla konsoli Sony poślizg zaliczyły takie produkcje jak DriveClub i The Order 1886. Z Uncharted 4 niestety będzie tak samo. Czwarta część przygód Nathana Drake’a miała trafić na rynek pod koniec tego roku, ale pojawi się na nim dopiero wiosną 2016 roku.

Informację o opóźnieniu przekazali na oficjalnym blogu PlayStation Bruce Straley i Neil Druckmann z Naughty Dog. Według nich gra ma być zdecydowanie bardziej ambitna niż wcześniej planowano i przez to potrzebuje kilku miesięcy na końcowe szlify. Twórcy chcą stworzyć tytuł, który sprawi radość fanom serii oraz sprosta ich gigantycznym oczekiwaniom. Znając podejście Naughty Dog do swoich kolejnych gier można w te słowa uwierzyć.

Szkoda, że Uncharted 4: A Thief’s End zawita na PS4 dopiero na wiosnę przyszłego roku, bo szykowała się ciekawa batalia z nowym Tomb Raiderem, który ma status czasowej gry ekskluzywnej na konsole Microsoftu. Obie produkcje nie unikną z pewnością porównań, ale nie będzie już tak gorąco, jak mogłoby być, gdyby premiery U4 nie przesunięto.  

Uncharted 4 na pierwszym gameplayu!

Źródło: PlayStation Blog
Ocena aktualności:
Brak ocen
Zaloguj się, by móc oceniać
Amitoza (2015.03.11, 15:15)
Ocena: 20

0%
zaczne standardowo

DOWNGRADE! :E
6LATzwami (2015.03.11, 15:42)
Ocena: 4

0%
Sony ma sporo studiów wewnętrznych. Rok w którym się zaktywizują na dobre będzie rokiem wysypu ex'ów, z których marka Playstation słynie od 94' roku.

Mam wrażenie, że skoro PS4 tak dobrze się sprzedaje, to szef zwołał spotkanie, na którym rzekł: 'Nie śpieszta się chłopy, jest luz'.
decorator12 (2015.03.11, 16:21)
Ocena: 5

0%
Czyli co zostaje dla PS4 do konca roku? Bloodborne, Hardline, Wiedźmin... ?
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Gorzej niż wcześniej, ale i tak świetnie. 49
Nadchodzi kolejny ośmiordzeniowiec Intela. 32
Przynajmniej tak utrzymuje branżowa prasa. 12
Sprzęt bardziej obcięty, niż sądziliśmy. 26
Masa CPU z zablokowanym mnożnikiem. Przy okazji prezentacji procesorów Core 9. 31
Tanio nie będzie. OnePlus przygotowuje się do premiery swojego nowego, flagowego smartfona. 14
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane