aktualno¶ci

There Came an Echo - gra ze sterowaniem głosem

2
24 lutego 2015, 12:54 Adrian Kotowski

Dzi¶ na platformie Steam zadebiutuje gra There Came an Echo, której cech± charakterystyczn± jest możliwo¶ć wydawania postaciom komend głosowych. Patent ten nie jest może czym¶ szczególnie odkrywczym, ale twórcy korzystaj± z niego bardzo rzadko. Tym bardziej warto przyjrzeć się nowej produkcji Iridium Studios.

There Came an Echo to taktyczna strategia science fiction, w której przeniesiemy się do miasta Santa Monica. Głównym bohaterem gry jest Corrin Webb, kryptograf, który wchodzi w posiadanie tajnych informacji. Agencja, która zauważyła wyciek nasyła na niego najemników, którzy maj± unieszkodliwić Corrina.

Naszym zadaniem będzie pokrzyżować ich plany. Twórcy oddadz± w nasze ręce drużynę, której będziemy wydawać komendy głosowe. Sposób ich działania został idealnie przedstawiony na umieszczonym wyżej filmie. Gra rozpoznaje najpopularniejsze języki na ¶wiecie (niestety brak polskiego), a w przypadku angielskiego także charakterystyczne dla danych regionów akcenty.

There Came an Echo

Użytkownik będzie mógł samodzielnie zmienić każd± z komend i przypisać do nich dowolne słowo lub frazę. Choć gra została zaprojektowana pod sterowanie głosem, możliwa będzie także rozgrywka przy pomocy klawiatury i myszki lub kontrolera. Jak już wspomnieli¶my, tytuł zadebiutuje na Steam dzisiaj wraz z aktualizacj± sklepu. Wszyscy kupuj±cy There Came an Echo otrzymaj± za darmo pierwsz± grę studia – produkcję Sequence. W przyszło¶ci tytuł ma  zadebiutować także na konsolach obecnej generacji.

Co ciekawe, grę można otrzymać za darmo dzisiaj do godziny 16:00, odpowiadaj±c w tym temacie na forum NeoGAF. Jej standardowa cena ma wynosić około 15 euro.

There Came an Echo

¬ródło: Steam
BartesZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Bartes2015.02.24, 20:26
ciekawe to. Szkoda, że news nie pojawił się 2 dni temu, wtedy byłaby szansa załapać się na promocję :]
=-Mav-=Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
=-Mav-=2015.02.24, 20:57
Niestety, to jest pclab, ciesz się że nie było dopisku 'grę można było dostać za darmo pisz±c pod takim to a takim linkiem, termin upłyn±ł tydzień temu, powodzenia'. ;)
Funkcja komentowania została wył±czona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1