Aktualność
Piotr Gontarczyk, Czwartek, 27 listopada 2014, 07:57

Firma Ubisoft po fali krytyki, jaka spadła na nią za pokaźną ilość błędów w grze Assassin's Creed: Unity, postanowiła wystosować chyba oczekiwane oświadczenie. Ubisoft przeprasza za wprowadzenie na rynek gry pełnej błędów i problematycznej w działaniu. W formie przeprosin Ubisoft chce zaoferować dodatek rozszerzający do gry za darmo dla wszystkich, ale także darmowe gry dla tych osób, które Unity kupiły w wersji Gold Edition.

Yannis Mallat, szef Ubisoft Montreal i Ubisoft Toronto w oświadczeniu pisze "Niestety na starcie ogólna jakość gry przyćmiona została przez błędy i niespodziane problemy techniczne". Chcę szczerze przeprosić, w imieniu Ubisoftu oraz całej ekipy Assassin's Creed. Te problemy utrudniły Wam cieszenie się gry oraz uniemożliwiły uzyskania pełni doświadczeń z jej pełnego potencjału".

Assassin's Creed: Unity – recenzja

Assassin's Creed: Unity z pewnością jest jednym z najboleśniejszych problemów firmy Ubisoft. Tuż po uruchomieniu jej sprzedaży internet zaczęły zalewać doniesienia o różnorakich problemach z graniem, czasem o śmiesznych wpadkach, problemach z wydajnością, itd. Nowa gra dla twórców była sporym wyzwaniem. Na jej potrzeby powstał zupełnie nowy silnik, który umożliwia prezentowanie nawet setek NPC (Non-Player Character) w pojedynczej scenie, co wymaga ogromnej mocy obliczeniowej, zarówno ze strony CPU jak i GPU. Być może z winy zarządu Ubisoftu rynkowy debiut Assassin's Creed: Unity miał miejsce wcześniej niż powinien i twórcy nie mieli czasu na dopracowanie gry i wyeliminowanie wielu błędów.

Ubisoft obecnie skupia się na poprawkach do gry, ale aby poprawić nastroje graczom dodatkowo zamierza zaoferować im naprawdę zaskakujące prezenty. Przede wszystkim zapowiedziany już dodatek DLC, Assassin's Creed Unity Dead Kings, dostępny będzie całkowicie za darmo - dla każdego gracza, bez wyjątków. Posiadacze Season Pass oraz Assassin's Creed: Unity Gold Edition firma Ubisoft dodatkowo otrzymają jedną, pełną wersję gry. Do wyboru będą nie starsze tytuły z niższych segmentów, ale gry z najwyższej półki, a w tym nowości: Far Cry 4, The Crew, Just Dance 2015, Assassin's Creed IV: Black Flag, Watch Dogs oraz Rayman Legends.

Być może poza poprawkami do gry Assassin's Creed: Unity oraz prezentami, ktoś w Ubisofcie u innych wydawców gier powinien zastanowić się nad z strategiami biznesowymi, których skutkiem bywają właśnie niedopracowane gry.

Assassin's Creed: Unity – test kart graficznych i procesorów

Ocena aktualności:
Ocen: 2
Zaloguj się, by móc oceniać
goly (2014.11.27, 08:16)
Ocena: 14

0%
gratis dają podobnie zbugowane gry :E cześć naprawiona i jedna nie wiadoma (The Crew)
Trepcia (2014.11.27, 08:27)
Ocena: 25

0%
Jak to, przecież na początku mówili, że to wszystki wina AMD.
To niech się zdecydują wkońcu - czy to AMD winne, czy burze na słońcu czy co.
rpdshr (2014.11.27, 08:28)
Ocena: 16

0%
Zasłona dymna - swoje już zarobili na głupich preorderowcach... Bo trzeba być głupim, aby kupować cokolwiek przed/w momencie premiery. Nie lepiej poczekać na pierwsze opinie, albo na wyleczenie danego produktu z chorób wieku dziecięcego, jeżeli takowe posiada? No, ale tak... nie ma się wtedy czym pochwalić na podwórku.

Ciekawe też, gdzie obywatel K***, który tak bronił tej zabugowanej gry, jako super-hiper przełomu w świecie gier...
Przemi06 (2014.11.27, 08:35)
Ocena: 4

0%
Nie no nie wierzę w co czytam. DLC CAŁKOWICIE ZA DARMO BEZ WYJĄTKÓW...
Nie no po prostu k&*@ nie... Teraz będziemy mieć zbugowane gry, a dlc staną się rekompensatą za bugi i będą za darmo. Postoję, albo nie wysiadam z tego pociągu.
Dzięki ci Bugsofcie za DLC och jakiś Ty łaskaw.
ghs (2014.11.27, 09:03)
Ocena: 10

0%
a kiedy przeprosiny za FC4?
binniebin (2014.11.27, 09:09)
Ocena: 13

0%
DLC
Kaptur
Szabla
Karwasze
Ryuhoshi (2014.11.27, 09:15)
Ocena: 2

0%
Może Ubi się wreszcie obudzi i zrozumie że opóźnienie spowodowane poprawianiem gry jest mniej ważne niż wydanie wersji alfa.
manriusz (2014.11.27, 09:23)
Ocena: 19

0%
Marudzicie panowie.Ubi hołubi graczy, prawie na rękach Nas nosi.Darmo rozdaje gry i DLC które specjalnie wycina z gry.Ach, ta ludzka neiwdzięczność i brak zrozumienia dla ogromnej żądzy kasy.Miliony i tak kupią w pre następną grę.Radzę trzymać się z daleka od tej firmy.
Pozdrawiam o poranku :-)
*Konto usunięte* (2014.11.27, 09:24)
Ocena: 19
Ubisoft to dno i udowadnia to bez przerwy. Nie wiem co trzeba mieć we łbie, żeby płacić tym krętaczom za zabugowane gry. Masochizm?

J23 przestał nadawać... :(
mareczq (2014.11.27, 09:25)
Ocena: 11

0%
A ja jestem ciekawy czy jak bym teraz kupił sobie Unity w wersji Gold/Pass to czy też bym dostał Far Cry 4 ?:)
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Masa CPU z zablokowanym mnożnikiem. Przy okazji prezentacji procesorów Core 9. 12
Niezła promocja dla kinomaniaków. 4
Nadchodzi kolejny ośmiordzeniowiec Intela. 32
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane