aktualności

WAŻNE!!! Strona do druku

6 września 2002, 13:18 Pawel Pilarczyk
Nasi programiści przygotowali nową wersję modułu wyświetlającego wersję artykułów i aktualności w postaci gotowej do wydrukowania. W trybie tym artykuły są wyświetlane w nowym oknie, w jednej wstędze (bez podziału na strony), bez komentarzy i bez menu głównego. Tak spreparowany artykuł można sobie wydrukować, ale także - czytać na monitorze.


Informacja ta zapewne zainteresuje wszystkich posiadaczy modemów, którzy łączą się z internetem, otwierają stronę z artykułem i rozłączają się, by zapoznać się z tekstem.

Także wszyscy, których nie interesują komentarze do artykułów lub nie podoba im się podział artykułu na strony, będą zadowoleni z możliwości innej formy prezentacji artykułu.

Aby wyświetlić artykuł w postaci gotowej do druku, wystarczy kliknąć na malutką ikonkę z drukarką, umieszczoną na stronie głównej, przy stopce każdego newsa i artykułu (tam, gdzie znajduje się linia o ilości komentarzy). Przykładowy artykuł w wersji do druku znajduje się tutaj.


Ponadto, jeśli zainteresuje Was któryś z naszych artykułów lub aktualności i postanowicie przesłać link do niego do swoich znajomych, to proponujemy również wysyłać właśnie link do wersji do druku. Jest on bowiem znacznie krótszy. Przykładowo, artykuł o Athlonie XP 2600+ znajduje się pod linkiem //www.pclab.pl/print.php?sid=44 (standardowy link do tego artykułu w PostNuke ma postać: //www.pclab.pl/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=44&mode=nested&order=0&thold=0.
1