aktualności

Motorola Moto 360 będzie kosztować 249 dolarów

3
22 maja 2014, 11:56 Adrian Kotowski

Informacja o cenie smartwatch Motoroli właśnie wyciekła do sieci. Zapowiedziany kilka miesięcy Moto 360 ma prawdopodobnie kosztować 249 dolarów, a jego premiera nastąpi jeszcze latem tego roku.

Moda na inteligentne zegarki trwa w najlepsze. Motorola swój produkt zaprezentowała już jakiś czas temu, praktycznie w tym samym czasie, w którym zapowiedziano system Android Wear dla urządzeń noszonych. Do tej pory jednak nie było wiadomo, na ile amerykańska firma może za swój produkt wycenić. Jedno wiemy na pewno – na wybitnie tanie urządzenia nie ma co liczyć.

Motorola Moto 360

Dzięki konkursowi Moto 360 Design Face-Off, w którym każdy z użytkowników może zaprojektować swój własny, wymarzony inteligentny zegarek poznaliśmy cenę Moto 360. Zdobywca pierwszego miejsca w nagrodę otrzyma warty 249 dolarów smartwatch Motoroli. Kolejnych 10 zwycięzców zostanie obdarowanych vourcherami o wartości 50 dolarów do wykorzystania w sklepie Google’a.

Cena, jaką trzeba zapłacić za Motorolę Moto 360 jest o 50 dolarów niższa niż w przypadku Samsunga Gear 2. Produkt amerykańskiej firmy wydaje się być przy tym urządzeniem bardziej stylowym, dużo mocniej przypomina tradycyjny zegarek, co z pewnością może wpłynąć na jego odbiór wśród konsumentów.

Nie znamy dokładnych funkcji urządzenia, choć wiemy, że na pewno obecna będzie obsługa komend głosowych Google’a i odbieranie wiadomości z Hangouts. Motorola nie udostępniła informacji, czy możliwe będzie wykonywanie połączeń, tak jak we wspomnianym wyżej Gear 2. Więcej o sprzęcie powinniśmy dowiedzieć się na konferencji I/O, która odbędzie się 25 czerwca w San Francisco.

Google Android Wear, czyli nowy system operacyjny dla zegarków

Źródło: Tom's Guide
pyniek1972Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
pyniek19722014.05.22, 13:25
podoba mi sie,taki tradycyjny.
MarmiZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Marmi2014.05.22, 18:33
No cóż, mój zegarek kosztował mniej więcej tyle samo i nie ma tych bajerów co ten.
Wolę jednak mój, bo: bateria trzyma już 6 lat (a powinna 10, doładowuje się słoneczkiem), ma tytanową bransoletę a co najważniejsze dokładnie pokazuje czas łącząc się z zegarem atomowym co dobę :)
Zaloguj się, by móc komentować
1