Aktualność
Bartosz Woldański, Środa, 6 listopada 2013, 11:00

Akcja Humble Bundle powraca z wysokobudżetowymi grami, tym razem spod szyldu koncernu Warner Bros. W najnowszej paczce można znaleźć między innymi wybrane części serii Batman: Arkham oraz F.E.A.R.

Batman: Arkham Origins – recenzja trzeciej części znakomitej gry

Batman: Arkham Origins – test kart graficznych

W kolejnej ofercie w ramach głównej promocji The Humble Bundle mamy do czynienia z zestawem za dolara (lub więcej), o jakim jeszcze w ubiegłym roku mogliśmy jedynie pomarzyć. Inicjatywa, przed „erą Electronic Arts”, nie obfitowała aż tak bardzo w tytuły dotąd w ogóle niekojarzone z tak niską ceną, ale twórcy akcji lubią zaskakiwać. Tym samym otrzymaliśmy następny rzut pokroju Humble Deep Silver Bundle, dzięki któremu gracze nadrobią zaległości z m.in. serią Batman: Arkham (trzecia odsłona, Batman: Arkham Origins, ukazała się raptem dwa tygodnie temu).

Za kwotę od dolara wzwyż otrzymacie następującą paczkę gier:

  • Batman: Arkham Asylum GotY – pierwsza część serii, za którą odpowiada studio Rocksteady. Przez wielu uważana za najlepszą grę wideo z Człowiekiem-Nietoperzem w roli głównej. Dołączono również wszystkie DLC. Więcej informacji znajdziecie w naszej recenzji.
  • The Lord of the Rings: War in the North – RPG akcji w uniwersum Władcy Pierścieni, stworzone z myślą o zmaganiach przez internet.
  • F.E.A.R. 2: Project Origin – jedna z ostatnich gier studia Monolith, które zasłynęło w świecie gier wideo za sprawą takich tytułów, jak Blood, Shogo, No One Lives Forever czy Aliens vs Predator 2. F.E.A.R. to strzelanina FPP z elementami grozy. Uprzedzamy, że gra straszy mniej niż „jedynka”.
  • F.E.A.R. 3 – (mniej udana) kontynuacja i jak na razie ostatnia odsłona serii. Produkcja powstała w innym studiu niż poprzedniczki. Dodatkową zaletą jest możliwość przejścia kampanii w trybie kooperacji. O tym, czy warto zagrać, przeczytacie w niniejszym artykule.

Jeśli przekroczycie aktualną średnią, która w chwili pisania wiadomości wynosi 4,63 dolara, czyli ok. 14,5 zł (w ostatnich akcjach trzeba było zapłacić co najmniej 6 dol.), dołączone do zestawu zostaną także dwie kolejne produkcje:

  • Batman: Arkham City GotY – kontynuacja Batman: Arkham Asylum, w zestawie są wszystkie wydane DLC, w tym fabularne z Harley Quinn. Naszym zdaniem warto zagrać nawet bardziej niż w „jedynkę”. Po szczegóły odsyłamy do recenzji.  
  • Scribblenauts Unlimited – reprezentant gatunku gier logicznych o bajkowej oprawie wizualnej.

Wszystkie z wymienionych wyżej produkcji wymagają do działania platformy Steam. Tym razem obyło się bez ścieżek dźwiękowych, ale za tak niską kwotę nie można wymagać zbyt wiele. Warto jeszcze wspomnieć, że autorzy inicjatywy zmienili nieco zasady w celu ukrócenia handlu kluczami. Teraz nie otrzymamy odrębnych kodów na każdą grę, lecz zakupiony zestaw zostanie automatycznie dodany do naszego konta Steam.

Przypominamy, że do jutra trwa promocja The Humble Weekly Sale z grami Team 17 (wybrane odsłony z serii Worms czy Alien Breed). Główna akcja Humble Bundle potrwa (już niespełna) dwa tygodnie. Kwotę tradycyjnie możecie wydać na cele charytatywne (na rzecz organizacji We Can Be Heroes), twórców projektu oraz deweloperów gier.

Humble WB Games Bundleseria Batman: Arkham czy F.E.A.R. za grosze

 The Humble Weekly Sale – gry studia Team 17

Ocena aktualności:
Ocen: 7
Zaloguj się, by móc oceniać
cienislaw (2013.11.06, 11:32)

0%
'(zniesiono limit 6 dol.)'

wybór 'zapłać powyżej średniej' lub sztywno ustawiona kwota to decyzja wystawiającego paczkę. pisząc to co powyżej sugerujesz, że limit $6 to norma, a tak nie jest.
mak777 (2013.11.06, 11:38)
Ocena: 0

0%
Nie widziałem jeszcze nigdzie artykułu o wycofaniu płatności Google z humblebundle, zrobiłem małe śledztwo, i wychodzi na to, że google zamyka swój system płatności przed końcem roku?

Q:Where is Google Checkout?

A:Google Checkout is being retired by Google and will be shutting down their servers on November 20th, 2013. We will be phasing out Google Checkout from all of our services.
Marucins (2013.11.06, 11:42)
Ocena: 0

0%
I tym razem humblebundle pokazał fajny zestaw... ninimalnie 14,96 PLN.
maybach91 (2013.11.06, 11:45)
Ocena: 15

0%
Kurcze, ja jeszcze nie zdążyłem ogarnąć gier od EA z Humble a tu już nastepna dobra paczka :D kiedy ja na to znajdę czas :/
AmpliDude (2013.11.06, 12:00)
Ocena: 0

0%
Niedawno Batmany były przecenione na Steamie, a FEARy na cdp.pl, ale się nie zdecydowałem. Sypnę 'hojnie' 10$ i będzie co robić przez parę weekendów.
rops (2013.11.06, 12:02)
Ocena: 4

0%
kupione, tym razem nawet kodu na steam nie dali, ale trzeba było się na swoje konto zalogować ze strony humbla, a gry wszystkie dodały się wszystkie automatycznie do biblioteki. Takie info dla handlarzy :)
halflife2004 (2013.11.06, 12:07)
Ocena: 10

0%
Kto chciał te gry to już dawno je kupił, a kto chce kupić na sprzedaż ten ma powiazanie konta z steam account i bardzo dobrze, bo tak hb zamiast wspierać akcję charytatywną to wspierało handlarzy.
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Akcja wsparcia w związku z pożarem katedry Notre-Dame de Paris. 29
Gorzej niż wcześniej, ale i tak świetnie. 39
Lepsza, ale niestety też droższa niż poprzedniczka. 10
Edycja specjalna. AMD zamierza hucznie obchodzić swoje 50. 15
Od zapowiedzi do sklepowej dostępności minie kilka tygodni. 18
Spodziewajcie się wzrostu wydajności. 19
Gorzej niż wcześniej, ale i tak świetnie. 39
Spodziewajcie się wzrostu wydajności. 19
Edycja specjalna. AMD zamierza hucznie obchodzić swoje 50. 15
Nintendo Switch traci tytuł na wyłączność. 0
Akcja wsparcia w związku z pożarem katedry Notre-Dame de Paris. 29
APU z 2 rdzeniami, 4 wątkami, układem graficznym Vega 3 i dwoma kontrolerami LAN 10 Gb/s. 5
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane