aktualności

Debata Premiera Donalda Tuska z internautami

28 stycznia 2010, 15:05 Agnieszka Serafinowicz
Kancelaria Prezesa Rady Ministrów informuje, że w przyszłym tygodniu odbędzie się debata premiera Donalda Tuska z internautami i blogerami na temat ustawy, która wprowadza Rejestr Stron i Usług Niedozwolonych.

Premier Donald Tusk zaprasza internautów do dyskusji:

„Moi Drodzy! Fakt, że tak wielu z Was zdecydowało się zabrać głos w sprawie ustawy wprowadzającej rejestr stron niedozwolonych to znak, że trzeba się spotkać i porozmawiać na ten temat.

Uważnie śledzę Wasze opinie, komentarze, pytania i wątpliwości. Zdecydowałem, że jeszcze raz przyjrzę się projektowanej ustawie. Intencją mojego rządu jest zapobieganie wykorzystywania Internetu do rozpowszechniania pornografii dziecięcej, oszustw finansowych czy nielegalnych gier hazardowych, a nie ograniczanie wolności w sieci. Spróbujmy to razem pogodzić. W związku z tym zapraszam Was do debaty, która odbędzie się w przyszłym tygodniu.”

Prawdopodobnie debata odbędzie się jednocześnie w formie tradycyjnej, w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, z udziałem grupy internautów oraz w formie wirtualnej, z wykorzystaniem dostępnych serwisów społecznościowych. Przebieg dyskusji będzie można śledzić dzięki transmisji on-line na stronie www.premier.gov.pl.

Obecnie na profilu Kancelarii Premiera w serwisie Facebook trwa dyskusja na temat formuły debaty. Kancelaria Premiera chce, aby internauci i blogerzy mieli wpływ na ostateczny kształt dyskusji.

Dokładna data i godzina debaty nie zostały jeszcze podane.
Źródło: KPRM
BuLiNNZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
BuLiNN2010.01.28, 15:30
bardzo trafny news Pani Agnieszko :) , chetnie zabralbym glos w takiej debacie
BuLiNNZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
BuLiNN2010.01.28, 15:30
bardzo trafny news Pani Agnieszko :) , chetnie zabralbym glos w takiej debacie
Agnieszka SerafinowiczZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Autor publikacjiAgnieszka Serafinowicz2010.01.28, 15:45
BuLiNN @ 2010.01.28 15:30  Post: 343328
bardzo trafny news Pani Agnieszko :) , chetnie zabralbym glos w takiej debacie


Proszę śledzić informacje na witrynie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów http://www.kprm.gov.pl/centrum_prasowe/wydarzenia/ , na pewno wkrótce będzie podana dokładna data i godzina debaty.
*Konto usunięte*2010.01.28, 15:54
z tego co zrozumiałem to ta debata jest związana tylko i wyłącznie z prywatnością w sieci i nie ma nic wspólnego z legalnością posiadanych plików tak??

szkoda... bo beznadziejnym pomysłem jest odebranie użytkownikowi praw do posiadania plików tylko dla własnego użytku...

przy polskich zarobkach nikt nie jest w stanie pozwolić sobie kupić płyty za 50zł... by zmniejszyli ceny tych płyt do 15zł to by było o wiele lepiej i każdy mógł by sobie na to pozwolić
Ingen175Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Ingen1752010.01.28, 15:59
Nie zrobią tego bo to wpływy do budżetu, a poza tym sama płyta to powiedzmy ok. 30 zł a reszta to cła, etc etc.
Aby płyty tańsze były to do producentów nalezy się zwrócić XD
Piekny Wojciech Postrach DziewicZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Ja pierniczę, skąd to się bierze? Z przedszkoli? Jak tak dalej pójdzie to tych komentarzy w ogóle nie da się czytać... Administracjo, zlituj się nad nami!
Mariush, dziękujemy ci za wielkopomne odkrycie, że tańsze to dla nas lepiej niż drogie. Dzięki Ci Miszczu! Od teraz cały świat będzie wyglądał inaczej. Powiedz nam, ile lat zajęło ci dojście do tego, jakże posuwającego świat do przodu, wniosku?
Ingen175, mam dla Ciebie rewelacyjne wiadomośći: od pewnego czasu w sklepach dostępne są płyty CD i DVD w cenie niższej niż 30zł. W każdym elektronicznym. Mam nadzieję że ci pomogłem
*Konto usunięte*2010.01.28, 16:30
Piekny Wojciech Postrach Dziewic nie wiesz w ogóle o co chodzi... wiadomo że tutaj nie ma żadnej debaty i to co napisałem nic nie wnosi ale piszę to bo to jest nienormalne że tak drogo wszystko sprzedadzą i jeszcze mają do tego ale że ktoś ściąga coś z neta...

są płyty które kosztują mniej niż 30zł chociażby te od mało znanych zespołów, których producentom nie zalezy na kasie...
Piekny Wojciech Postrach DziewicZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
:lol2:

To kupuj od tych którym nie zależy na kasie :E
*Konto usunięte*2010.01.28, 16:38
a sądzisz że nie kupuję??

ale jeśli chce wprowadzić zakaz posiadania muzyki do własnego użytku to jak można słuchać tego co się komuś podoba??
DziubekR1Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
DziubekR12010.01.28, 16:50
Jeju, jakiego my mamy w koncu wspanialego premiera !!! Taki dobry wujek, jakiego jeszcze swiat nie widzial !!! Zaprasza do debaty, chce wysluchac naszej opinii, liczy sie ze zdaniem ludu, no poprostu nie wiem co powiedziec tak mi sie płakac chce ze szczescia !!!
A po takiej debacie kazdy bedzie pamietal tylko jaki to Donald Kim Jong Tusk jest cudowny i wspanialy i nikt juz nie bedzie sie zastanawial nad takimi pierdołami, ze ta cenzura to byl jego i jego partii pomysl i w tej czy innej formie przejdzie, bo jest potrzebna jego koleszkom... Tak by zylo sie lepiej, wszystkim !!!*

* jego koleszkom
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1