aktualności

Zostań Cyberatletą - nagrody czekają

28 stycznia 2010, 14:30 Agnieszka Serafinowicz
Już jutro tj. 29 stycznia rozpoczną się kolejne przystanki zakrojonej na ogólnopolską skalę akcji Cybercup Zima 2010 zorganizowanej w ramach internetowego projektu Cyberarena 36i6. Dwudniowe rozgrywki w Krakowie i Poznaniu będą wspaniałą okazją, aby wziąć udział w turniejowych zmaganiach najpopularniejszych gier komputerowych na świecie, świetnie się bawić, a przy tym wygrać cenne nagrody rzeczowe.

Cybersportowa rywalizacja w poznańskim centrum handlowym Malta rozpocznie się o godzinie 12.00. Na „pierwszy ogień” organizatorzy przygotowali dla uczestników turniejowych zmagań dynamiczną i pełną akcji „strzelankę” Counter-Strike 1.6.

Dzień później miłośnicy gier komputerowych będą mogli zmierzyć się w taktycznej grze Call of Duty 4: Modern Warfare oraz wyścigach rajdowych Colin McRae: DiRT 2.

Równie emocjonująco zapowiada się e-sportowe współzawodnictwo w krakowskiej Galerii Kazimierz. W piątek o godzinie 11.00 wielbiciele elektronicznej rozrywki wkroczą na wirtualne stadiony gry FIFA 10, by następnego dnia spróbować swoich sił w rywalizacji terrorystów z antyterrorystami oferowanej przez komputerową produkcję Counter-Strike 1.6. Nie zabraknie również niespodzianki dla miłośników zawrotnych prędkości. Zmagania z upływającym czasem rozgrywane na specjalnie przygotowanych stanowiskach rajdowych, składających się z wyścigowego fotela oraz kierownicy, odbędą się na platformie Colin McRae: DiRT 2.

Warto dodać, że wszystkie turnieje będą miały charakter otwarty i bezpłatny, tak aby jak największa liczba graczy mogła wziąć udział w wirtualnych rozgrywkach. Najwyższej jakości sprzęt komputerowy na potrzeby akcji dostarczać będą firmy Logitech oraz Komputronik. Na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody rzeczowe w tym m.in. telefony komórkowe, sprzęt komputerowy, doładowania 36i6 czy też gry firmy CD Projekt, Codemasters oraz Electronic Arts.

Więcej szczegółowych informacji na temat akcji Cybercup Zima 2010 znaleźć można na stronie internetowej www.cybercup.pl.

Źródło: informacja prasowa
JustMe#Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
JustMe#2010.01.28, 19:48
Czyli w Krakowie nie będzie rozgrywki w Call of Duty 4: Modern Warfare ?
Zaloguj się, by móc komentować
1