aktualności

Recover My Files w nowej wersji

19 stycznia 2010, 03:00 Agnieszka Serafinowicz

Programiści z GetData Software opublikowali nową wersję swojego produktu: programu Recover My Files przeznaczonego do odzyskiwania skasowanych danych. Najnowsza, właśnie udostępniona wersja tej aplikacji, oznaczona jest numerem 4.5.2.608.

Program radzi sobie nie tylko z odzyskiwaniem plików usuniętych z systemowego Kosza Windows bądź usuniętych z pominięciem Kosza, ale zgodnie z zapewnieniami twórców będzie pomocny także w trudniejszych przypadkach, takich jak na przykład odzyskanie plików ze sformatowanej partycji, nawet po ponownym zainstalowaniu systemu. 

 

Za pomocą Recover My Files możliwe jest odzyskanie danych z dysków, na których nie jest widoczna żadna partycja, bądź też partycje są uszkodzone i nierozpoznawalne przez system.

Najnowsza wersja została w pełni przystosowana do działania w najnowszym systemie Microsoftu - Windows 7.

Czy naprawdę program jest wart swojej ceny, wynoszącej  równowartość 69,95 dolarów? Można się o tym przekonać testując wersję próbną programu Recover My Files 4.5.2.608, dostępną do pobrania z naszego działu z plikami.

 

 

Źródło: GetData
RubyLaneZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
RubyLane2010.01.19, 13:03
Nie ma o czym pisać, to zapycha się przestrzeń 'newsami' o tym, co i tak przed chwilą pojawiło się w dziale pliki? Redundancja aktualności zaczyna męczyć. Szanujcie kochani newsmani czas ludzi, którzy wchodzą na tę stronę, żeby się faktycznie CZEGOŚ dowiedzieć.
PoszukującyZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Poszukujący2010.01.19, 13:52
Zupełnie nie zgadzam się z RubyLane. Jest sporo ciekawych programów, o których ciężko się w inny sposób dowiedzieć - jak nie z polecenia. Najlepiej żeby to były programy darmowe :)
Zaloguj się, by móc komentować
1