Nuclear Dawn zapowiadany jest od niemal czterech lat. Początkowo tytuł ten miał być dodatkiem (modyfikacją) znanej gry Half-Life 2, ale ostatecznie wyewoluował do samodzielnej produkcji.
Akcja gry, jak wskazuje tytuł, została osadzona w post-apokaliptycznym świecie, wstrząśniętym przez konflikt z użyciem broni atomowej. Wezmą w niej udział dwie strony tego konfliktu, a więc Imperium Ludowe oraz Konsorcjum Wolnych Stanów. "Nuklearny świt" ma zapewniać nie tylko świetną rozrywkę, ale także ma dobrze działać nawet na komputerach, w których nie ma procesorów Intel Core i7, czy najnowszych i najdroższych kart graficznych.
Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. W dalszej części publikacji zamieszczamy film zapowiadający ten tytuł. Więcej szczegółów na temat gry można znaleźć na stronie internetowej www.nucleardawnthegame.com.

Z pewnością masz rację, już biegnę do sklepu po DżiForsa 310
Nie zapomnij o i7. On tez znacznie poprawia grafike, nie wspominajac o dzwieku przestrzennym.
Na gt310 to już w ogóle będzie odpał.
A o 315 aż boję się pomyśleć !
Z pewnością masz rację, już biegnę do sklepu po DżiForsa 310
ciekawe czy dożyję do episode three do hl2...