Aktualność
Agnieszka Serafinowicz, Wtorek, 24 listopada 2009, 22:00
„Rozwiązanie telekomunikacyjne dla firm z sektora MSP - Hostowane usługi PBX” - to tytuł nowego przewodnika po świecie VoIP dla małych przedsiębiorstw. Dokument opracowany przez firmę FreecoNet SA podpowiada, jak wdrożyć w firmie hostowany PBX oraz co można dzięki temu zyskać.

Poradnik FreecoNet to „abc” wiedzy dla małych podmiotów, które chcą szybko zdobyć wiadomości na temat bardziej zaawansowanych możliwości telefonii VoIP. Przygotowany przez FreecoNet dokument wyjaśnia, w jaki sposób stworzyć sieć telefoniczną przedsiębiorstwa, bez konieczności inwestowania w fizyczną infrastrukturę centrali. Opisuje alternatywne rozwiązanie, jakim jest wirtualna centrala telefoniczna, czyli hostowany PBX. Korzyści, jakie oferuje to: brak inwestycji związanej z uruchomieniem usługi (płaci się jedynie niski miesięczny abonament za jej użytkowanie), brak opłat lub bardzo niskie stawki za połączenia telefoniczne, wiele usług dodanych (m.in. numery wewnętrzne, usługi  z wykorzystaniem systemu IVR, Call Center, Wirtualny Fax). „Nasza publikacja to kontynuacja edukacyjnej działalności FreecoNet, przez którą chcemy poszerzać wiedzę na temat korzyści płynących z zastosowania nowoczesnej technologii VoIP. Przedsiębiorcy, szukając oszczędności, często nie zdają sobie sprawy, że można je znaleźć właśnie w rozwiązaniach telekomunikacyjnych. Jako abonenci tradycyjnych operatorów, korzystający ze zwykłej centralki PBX,  klienci biznesowi płacą zazwyczaj wysokie rachunki, podczas gdy mogliby skorzystać z tańszych i bardziej funkcjonalnych rozwiązań opartych o VoIP, oszczędzając tym samym nawet do 80 procent. O tym właśnie jest nasz przewodnik” – mówi Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu, FreecoNet SA.

W ramach prowadzonych do tej pory działań edukacyjnych, FreecoNet wydał też poradnik „VoIP w małej firmie”. Objaśnia on sposób wdrożenia i funkcjonowania telefonii VoIP w firmie, pokazując jednocześnie miesięczne oszczędności w porównaniu z najpopularniejszymi ofertami biznesowymi dostępnymi na rynku. FreecoNet jest także m.in. twórcą bloga o rynku VoIP (blog.freeconet.pl) oraz pomysłodawcą projektu VoIPedia.pl - encyklopedii wiedzy o VoIP, współtworzonej przez wielu użytkowników. 

Przewodnik „Rozwiązanie telekomunikacyjne dla firm z sektora MSP - Hostowane usługi telekomunikacyjne” jest darmowy i można go pobrać ze stron w serwisie FreecoNet, dokument ma format PDF.
Źródło: FreecoNet
Ocena aktualności:
Ocen: 1
Zaloguj się, by móc oceniać
Kenjiro (2009.11.25, 18:26)
Ocena: 0

0%
W tytule powinien widnieć wielką czcionką napis 'ARTYKUŁ SPONSOROWANY'.

P.S. Żeby nie było, używam Freeconet w firmie, ale artykuł jest... mocno sponsorowany :P.
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
8086 czterdzieści lat później. 40
Pomysł szefowej AMD. 43
Nad wiosenną aktualizacją Windows 10 wisi jakieś fatum. 39
Radeon to wolność wyboru. AMD w ciekawy sposób uderza w Nvidię i jej program GPP. 75
Nikogo nie trzeba chyba przekonywać, że branża IT przeżywa rozkwit. 42
Ponad 150 tytułów w niższych cenach. Na platformie GOG ruszyła kolejna wielka wyprzedaż. 7
Dziś Motorola pokazała swoje najnowsze smartfony, Motorola G6, G6 Play i G6 Plus. 9
8086 czterdzieści lat później. 40
Nad wiosenną aktualizacją Windows 10 wisi jakieś fatum. 39
Pomysł szefowej AMD. 43
Radeon to wolność wyboru. AMD w ciekawy sposób uderza w Nvidię i jej program GPP. 75
Microsoft troszczy się o przeglądarkę Google'a. 18
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane