Aktualność
Agnieszka Serafinowicz, Wtorek, 24 listopada 2009, 22:00
„Rozwiązanie telekomunikacyjne dla firm z sektora MSP - Hostowane usługi PBX” - to tytuł nowego przewodnika po świecie VoIP dla małych przedsiębiorstw. Dokument opracowany przez firmę FreecoNet SA podpowiada, jak wdrożyć w firmie hostowany PBX oraz co można dzięki temu zyskać.

Poradnik FreecoNet to „abc” wiedzy dla małych podmiotów, które chcą szybko zdobyć wiadomości na temat bardziej zaawansowanych możliwości telefonii VoIP. Przygotowany przez FreecoNet dokument wyjaśnia, w jaki sposób stworzyć sieć telefoniczną przedsiębiorstwa, bez konieczności inwestowania w fizyczną infrastrukturę centrali. Opisuje alternatywne rozwiązanie, jakim jest wirtualna centrala telefoniczna, czyli hostowany PBX. Korzyści, jakie oferuje to: brak inwestycji związanej z uruchomieniem usługi (płaci się jedynie niski miesięczny abonament za jej użytkowanie), brak opłat lub bardzo niskie stawki za połączenia telefoniczne, wiele usług dodanych (m.in. numery wewnętrzne, usługi  z wykorzystaniem systemu IVR, Call Center, Wirtualny Fax). „Nasza publikacja to kontynuacja edukacyjnej działalności FreecoNet, przez którą chcemy poszerzać wiedzę na temat korzyści płynących z zastosowania nowoczesnej technologii VoIP. Przedsiębiorcy, szukając oszczędności, często nie zdają sobie sprawy, że można je znaleźć właśnie w rozwiązaniach telekomunikacyjnych. Jako abonenci tradycyjnych operatorów, korzystający ze zwykłej centralki PBX,  klienci biznesowi płacą zazwyczaj wysokie rachunki, podczas gdy mogliby skorzystać z tańszych i bardziej funkcjonalnych rozwiązań opartych o VoIP, oszczędzając tym samym nawet do 80 procent. O tym właśnie jest nasz przewodnik” – mówi Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu, FreecoNet SA.

W ramach prowadzonych do tej pory działań edukacyjnych, FreecoNet wydał też poradnik „VoIP w małej firmie”. Objaśnia on sposób wdrożenia i funkcjonowania telefonii VoIP w firmie, pokazując jednocześnie miesięczne oszczędności w porównaniu z najpopularniejszymi ofertami biznesowymi dostępnymi na rynku. FreecoNet jest także m.in. twórcą bloga o rynku VoIP (blog.freeconet.pl) oraz pomysłodawcą projektu VoIPedia.pl - encyklopedii wiedzy o VoIP, współtworzonej przez wielu użytkowników. 

Przewodnik „Rozwiązanie telekomunikacyjne dla firm z sektora MSP - Hostowane usługi telekomunikacyjne” jest darmowy i można go pobrać ze stron w serwisie FreecoNet, dokument ma format PDF.
Źródło: FreecoNet
Ocena aktualności:
Ocen: 1
Zaloguj się, by móc oceniać
Kenjiro (2009.11.25, 18:26)
Ocena: 0

0%
W tytule powinien widnieć wielką czcionką napis 'ARTYKUŁ SPONSOROWANY'.

P.S. Żeby nie było, używam Freeconet w firmie, ale artykuł jest... mocno sponsorowany :P.
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Być może to oferta właśnie dla Ciebie?  135
Sprzęt dla wymagających. Thermalright Silver Arrow IB-E Extreme Rev. 14
Nietypowy sprzęt w kosmicznej cenie. 11
Największa pecetowa platforma przejdzie małą metamorfozę. 12
Na takie ogłoszenie czekaliśmy 15 długich lat. 15
Dwie gry w dwóch sklepach. 10
Właściciele Radeonów gotowi na premierę nowej gry studia FromSoftware. 12
Sprzęt dla wymagających. Thermalright Silver Arrow IB-E Extreme Rev. 14
Nietypowy sprzęt w kosmicznej cenie. 11
Właściciele Radeonów gotowi na premierę nowej gry studia FromSoftware. 12
Szybciej, wydajniej, drożej. 29
Na finalną wersję trzeba jeszcze trochę poczekać. 11
Dziurawy pozostaje więc jedynie Intel. 44
Dwie gry w dwóch sklepach. 10
Czerwoni rozwijają swoje otwarte oprogramowanie. 4
Artykuły spokrewnione
Facebook
Ostatnio komentowane