Aktualność
Agnieszka Serafinowicz, Wtorek, 24 listopada 2009, 22:00
„Rozwiązanie telekomunikacyjne dla firm z sektora MSP - Hostowane usługi PBX” - to tytuł nowego przewodnika po świecie VoIP dla małych przedsiębiorstw. Dokument opracowany przez firmę FreecoNet SA podpowiada, jak wdrożyć w firmie hostowany PBX oraz co można dzięki temu zyskać.

Poradnik FreecoNet to „abc” wiedzy dla małych podmiotów, które chcą szybko zdobyć wiadomości na temat bardziej zaawansowanych możliwości telefonii VoIP. Przygotowany przez FreecoNet dokument wyjaśnia, w jaki sposób stworzyć sieć telefoniczną przedsiębiorstwa, bez konieczności inwestowania w fizyczną infrastrukturę centrali. Opisuje alternatywne rozwiązanie, jakim jest wirtualna centrala telefoniczna, czyli hostowany PBX. Korzyści, jakie oferuje to: brak inwestycji związanej z uruchomieniem usługi (płaci się jedynie niski miesięczny abonament za jej użytkowanie), brak opłat lub bardzo niskie stawki za połączenia telefoniczne, wiele usług dodanych (m.in. numery wewnętrzne, usługi  z wykorzystaniem systemu IVR, Call Center, Wirtualny Fax). „Nasza publikacja to kontynuacja edukacyjnej działalności FreecoNet, przez którą chcemy poszerzać wiedzę na temat korzyści płynących z zastosowania nowoczesnej technologii VoIP. Przedsiębiorcy, szukając oszczędności, często nie zdają sobie sprawy, że można je znaleźć właśnie w rozwiązaniach telekomunikacyjnych. Jako abonenci tradycyjnych operatorów, korzystający ze zwykłej centralki PBX,  klienci biznesowi płacą zazwyczaj wysokie rachunki, podczas gdy mogliby skorzystać z tańszych i bardziej funkcjonalnych rozwiązań opartych o VoIP, oszczędzając tym samym nawet do 80 procent. O tym właśnie jest nasz przewodnik” – mówi Jan Wyrwiński, Prezes Zarządu, FreecoNet SA.

W ramach prowadzonych do tej pory działań edukacyjnych, FreecoNet wydał też poradnik „VoIP w małej firmie”. Objaśnia on sposób wdrożenia i funkcjonowania telefonii VoIP w firmie, pokazując jednocześnie miesięczne oszczędności w porównaniu z najpopularniejszymi ofertami biznesowymi dostępnymi na rynku. FreecoNet jest także m.in. twórcą bloga o rynku VoIP (blog.freeconet.pl) oraz pomysłodawcą projektu VoIPedia.pl - encyklopedii wiedzy o VoIP, współtworzonej przez wielu użytkowników. 

Przewodnik „Rozwiązanie telekomunikacyjne dla firm z sektora MSP - Hostowane usługi telekomunikacyjne” jest darmowy i można go pobrać ze stron w serwisie FreecoNet, dokument ma format PDF.
Źródło: FreecoNet
Ocena aktualności:
Ocen: 1
Zaloguj się, by móc oceniać
Kenjiro (2009.11.25, 18:26)
Ocena: 0

0%
W tytule powinien widnieć wielką czcionką napis 'ARTYKUŁ SPONSOROWANY'.

P.S. Żeby nie było, używam Freeconet w firmie, ale artykuł jest... mocno sponsorowany :P.
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Podczas trwającego Plebiscytu Tech Awards 2018 można było wziąć udział w konkursie z nagrodami.  8
Urządzenia najprawdopodobniej zadebiutują w 2019 i 2020 roku. 0
Czy jednak naprawdę potrzebujemy takiej konstrukcji? 2
Lider nadal ten sam. Firma SplashData opublikowała raport na temat najgorszych haseł 2018 roku. 18
Tym razem Fallout 76 się nie załapał. Koniec roku to czas podsumowań i różnego rodzaju rankingów. 9
Miły prezent na 20-lecie serii. 13
PC traci udziały, choć notuje wzrost przychodów. 9
Sony zadowolone ze sprzedaży mocniejszego modelu. 77
Sprzęt ma mocno przypominać poprzedniego flagowca z tej serii. 11
Zmiana, o którą nikt nie prosił. 18
Poziom nieudolności firmy zaczyna przekraczać wszelkie granice. 35
Radeon Technologies Group traci dyrektora generalnego. Niespodziewane informacje z obozu czerwonych. 16
Serwis streamingowy nie dał rady konkurencji. 23
Platforma dla autonomicznych maszyn. 13
Tym razem Fallout 76 się nie załapał. Koniec roku to czas podsumowań i różnego rodzaju rankingów. 9
Miły prezent na 20-lecie serii. 13
Nintendo jakiś czas temu przypomniało nam o NES (w Polsce była to głównie kultowa podróbka – Pegasus), jednej z najważniejszych konsol w historii gier. 17
Poziom nieudolności firmy zaczyna przekraczać wszelkie granice. 35
Specyficzny sprzęt dla najbardziej wymagających. 10
Serwis streamingowy nie dał rady konkurencji. 23
Sony zadowolone ze sprzedaży mocniejszego modelu. 77
Dobra okazja by powiększyć bibliotekę gier. 1
Ostatnio w branżę gier uderzyła mocna wiadomość: Epic Games, ludzie, którzy dorobili się sporych pieniędzy na Fortnite, postanowili otworzyć sklep dystrybuujący cyfrowo gry. 22
Firma zmienia model działalności. 2
Artykuły spokrewnione
Facebook