Aktualności
Aktualności na stronę
1 2 3 4 5 6 7 ... 2895 »
Piotr Bulski | 22.03.2003 | 1051 odsłon | Brak komentarzy
Warp2Search podejrzewa NVIDIĘ o rozpoczęcie już wstępnych prac nad Detonatorami 50. Dobrze znana z przedstawiania kolejnych odsłon swoich sterowników, wybuchowo nazwanych Detonatorami firma, dała niewielki powód dla takich podejrzeń. Oczywiście, jak na razie nic nie wiadomo o wydajności jaką przyniesie ze sobą nowe oprogramowanie.

Tutaj znajdziecie „dowód” Warp2Search.
Źródło: Warp2Search
Piotr Bulski | 29.03.2003 | 1044 odsłony | Brak komentarzy
Koreański serwis Darkcrow przeprowadził próby z nowymi Detonatorami 43.35. Dla „towarzystwa” dorzucono do testów sterowniki w wersjach 42.68, 42.72, 42.90, 43.00 i 43.03. Testy przeprowadzono na komputerze wyposażonym w kartę GeForce FX 5800 Ultra Gainwarda, taką samą, jaką oglądać możecie w naszej recenzji na żywo kart FX 5800 Ultra.

Mimo, że strona jest w pełni w języku koreańskim, wykresy z porównania Detonatorów są zrozumiałe. Zobaczcie.
Źródło: Darkcrow
Piotr Gontarczyk | 21.01.2013 | 5398 odsłon | 15 komentarzy

Firma Sapphire Technology, chcąc wykorzystać okazję, a więc Chiński Nowy Rok, wprowadza na rynek nowy model karty graficznej z 28-nanometrowym procesorem AMD "Cape Verde XT". Układ ten składa się z 1,5 miliarda tranzystorów, a jego krzemowy rdzeń zajmuje powierzchnię 123 milimetrów kwadratowych.

Źródło: TechPowerUp
Piotr Bulski | 11.08.2003 | 1375 odsłon | 2 komentarze
Każdy kto przez choćby krótki czas miał okazję korzystać ze skrzynki poczty elektronicznej wie, że prócz „zwykłych” listów trafiają się w niej przesyłki, które potocznie zwie się spamem.

Ostatnio coraz częściej można spotkać się z ogłoszeniami firm, które obiecują zablokować przesyłanie na adres naszej poczty takich „podarków”. Serwisy jak remove.org czy globalremoval.com, za drobną opłatą oraz po podaniu adresu e-mail chcą nas bronić przed zalewem listów, dodając nasz adres do tzw. listy „do not spam”. Podobno to najprostsza droga do ograniczenia ilości tego rodzaju poczty.

Czy jednak te rozwiązania są w stanie zapewnić „pocztowe bezpieczeństwo”. Raczej nie. Żadna z firm zajmujących się wysyłaniem materiałów reklamowych nie ma obowiązku usuwać z list swoich kontaktów tych, które znajdą się w spisie typu „do not spam”. Jest jeszcze inne niebezpieczeństwo. Z deszczu można trafić pod rynnę, bowiem przed właścicielami list adresów osób chcących ograniczyć otrzymywaną ilość spamu staje pokusa sprzedaży tych informacji… spammerom.
Źródło: CNN
Piotr Bulski | 09.07.2007 | 2261 odsłon | Brak komentarzy
Przestępcy handlujący w sieci skradzionym numerami kart kredytowych mają sposób na "testowanie" ich przez dokonaniem sprzedaży. Testy mają za zadanie sprawdzić, czy ich "gorący towar" nie jest wadliwy, tzn. czy kupujący dane będzie mógł z nich skorzystać. Zdaniem firmy Symantec, testy te odbywają się na stronach organizacji charytatywnych. To im przekazywane są niewielkie sumy przy wykorzystaniu danych kart. Jeśli transakcja powiedzie się, przestępcy są pewni, że numer jest nadal aktywny, a kupujący go klient nie będzie mieć zastrzeżeń. Jak wiele pieniędzy może trafiać tą drogą do organizacji dobroczynnych, tego niestety Symantec nie podaje. Specjaliście wspominają jednak, że datki nie grzeszą rozmiarami, to niskie stawki, sięgające do 10 dolarów.

Zwykle, numery kat kredytowych można kupować za 1-6 dolarów, jednak numery kart wraz z dalszymi szczegółami dotyczącymi konta, mogą kosztować nawet 300 dolarów.

Symantec doszukał się tej metody sprawdzania działania kart kredytowych analizując kanały IRC poświęcone specjalnie wymianie ich numerów oraz innych danych osobistych.

Serwis InformationWeek cytuje przedstawicieli Czerwonego Krzyża, organizacji która może otrzymywać tego typu dotacje. W czerwcu organizacja wykryła około 700 takich operacji, miesiąc wcześniej było ich o połowę mniej, a w kwietniu 150. Nie musi to jednak oznaczać wzrostu liczby przypadków tego typu dotacji, ale zwiększenie skuteczności ich wykrywania.
Źródło: InformationWeek
Piotr Bulski | 17.12.2006 | 2165 odsłon | Brak komentarzy
Norwegowie testują personalizowane reklamy w telewizji komórkowej. Zaplanowane na dwa miesiące testy to inicjatywa nadawcy NRK. W projekcie udział biorą dwa programy telewizyjne oraz cztery stacje radiowe. Przekazywane do telefonów komórkowych bannery reklamowe mają być powiązane z zainteresowaniami danych użytkowników. O zainteresowaniach tych operator zdobywa informację m.in. podczas rejestracji chętnych do wzięcia udziału w próbach. By uczestniczyć w programie chętni muszą też zainstalować w swoich komórkach niewielką aplikację.

Programy telewizyjne i radiowe są przesyłane do telefonów za pośrednictwem sieci 3G. Są to przekazy niemal na żywo, niemal, bo opóźnienie wynosi kilka sekund. Reklamy pochodzą od 20 różnych firm.

Stojący za projektem przedstawiciele NRK wspominają, że wiedzą bardzo dużo o komórkowych widzach. Mają ich numery telefonów, nazwiska, znają ich płeć i wiedzą gdzie mieszkają. Są w stanie też ocenić ich zainteresowania na podstawie oglądanych czy słuchanych przez nich materiałów i godzin, o której materiały te są odbierane. W końcu możliwe jest też odgadnięcie ich położenia dzięki technologiom określania pozycji. Zestaw tych informacji może okazać się dla potencjalnych reklamodawców bardzo pomocny.

Zgodnie z informacjami badawczej firmy eMarketer obecnie na świecie z komórkowej telewizji korzystać może około 44,5 mln użytkowników. W 2009 roku będzie ich podobno ponad pół miliarda. Płacących oglądających ma być w tym czasie ponad 120 mln.
Źródło: BBC
Piotr Bulski | 16.07.2003 | 1347 odsłon | Brak komentarzy
LL-T1200T i LL-T15TRS to dwa nowe monitory LCD Sharpa z wrażliwymi na dotyk matrycami. Ekrany posiadają przekątne odpowiednio 12 cali i 15 cali. Do sklepów trafią 22 lipca.

Przewidywana cena na nowy sprzęt to około 633 i 760 dolarów. Do tej pory firma wprowadzała na rynek dotykowe monitory jedynie w rozmiarze 15 cali. Widać, klienci wymusili nowy kształt.

LL-T1200T – z matrycą 12,1 cala wyświetla obraz z rozdzielczością 800 na 600 punktów w 16 mln kolorów. Jasność ekranu wynosi 280 cd/m2, kontrast to 350:1, a czas odpowiedzi sięga 40 ms. W poziomie obraz jest widoczny w zakresie 120o, a w pionie w 90o.

Rozmiary ekranu to 291 mm na 247 mm na 270 mm, waga 2,7 kg.

Większy, 15-calowy LL-T15TRS pozwala na wyświetlanie z rozdzielczością 1024 na 768 pikseli. Jasność monitora to 215 cd/m2, kontrast – 350:1, czas odpowiedzi – 30 ms.

Ekran da się obserwować w poziomie w 160o, a w pionie w zakresie o 10o mniejszym. Monitor waży prawie 5 kg.
Źródło: iXBT
Piotr Gontarczyk | 13.11.2012 | 5754 odsłony | 17 komentarzy

Do tej pory przytłaczająca większość notebooków z ekranami dotykowymi, sprzedawana z systemem operacyjnym Windows 8, oparta jest na procesorach Intela. AMD jest wyraźnie z tyłu, ale nie oznacza, że to układy tego producenta są przez producentów pomijane W Europie pojawił się nowy model komputera przenośnego serii VivoBook firmy Asus, w którym zastosowano właśnie procesor AMD.

Źródło: Engadget, Neowin
Piotr Bulski | 02.02.2007 | 3581 odsłon | 8 komentarzy
Koreański producent elektroniki, w ofercie którego nie brakuje między innymi wyświetlaczy plazmowych planuje wprowadzić na rynek specjalną wersję ekranu, którego rama będzie wykonana z drewna. Nowy telewizor oznaczany symbolem 60PT1, będzie posiadać 60-calowy ekran. Ciekawostka ma być wyprodukowana w limitowanej serii tysiąca sztuk. W Korei Południowej sprzęt ma pokazać się w marcu.

To nie pierwszy przykład łączenia nowoczesnej technologii płaskich ekranów z klasycznym materiałem jakim jest drewno. Wspominaliśmy jakiś czas temu o podobnej inicjatywie związanej z ekranami plazmowymi pod marką Panasonic, do której ich producent oferował wybór ram, zamieniających telewizory w nowoczesne obrazy.

Poniżej fotografia ekranu LG.
Źródło: DigiTimes
Piotr Bulski | 20.02.2007 | 2162 odsłony | 4 komentarze
Nowe zagrożenie dla użytkowników sieci szerokopasmowych. Firma Symantec oraz specjaliści z Indiana University School of Informatics odkryli nowy typ zagrożenia, które wystawiać może "na strzał" 50 proc. domowych użytkowników sieci szerokopasmowych. Nowy atak skierowany jest przeciw wykorzystywanym w domach routerom i punktom dostępowym, które mogą być przekonfigurowane bez wiedzy ich użytkownika i skierowane na strony zbudowane przez hakerów.

Powodem potencjalnych kłopotów może być wykorzystywanie przez użytkowników sprzętu sieciowego standardowych haseł i loginów, ustawianych przez producentów, a dających dostęp do paneli konfiguracyjnych urządzeń.

Tradycyjny pharming polega na kierowaniu użytkownika zamiast na legalnie funkcjonującą stronę, na jej podróbkę, która zawiera niebezpieczny dla internauty kod. Nowy sposób na przeprowadzenie tego typu ataku zakłada wejście internauty na specjalnie spreparowaną stronę, na której niepostrzeżenie zostanie zaatakowany jego komputer, a ustawienia DNS jego routera czy punktu dostępowego zostaną zmienione. Ta modyfikacja pozwoli w przyszłości, po wybraniu przez internautę adresu WWW, na przeniesienie go na podstawioną stronę zamiast na oryginalną witrynę. Fałszywe strony mogą być narzędziem atakujących, pozwalającym na przechwycenie haseł użytkowników do ważnych serwisów, np. stron bankowych.

Badający problem naukowcy postulują by użytkownicy zmieniali standardowe hasła urządzeń sieciowych zaraz po podłączeniu ich do domowej infrastruktury. Zdaniem badaczy problem może dotyczyć milionów użytkowników.
Źródło: Yahoo!
Piotr Bulski | 28.11.2005 | 4657 odsłon | 15 komentarzy
Firma UPC Polska wprowadza usługi telefonii cyfrowej. Staje się tym samym, jak wspomina w swoim materiale prasowym, największym w Polsce dostawcą potrójnej usługi: telewizji, internetu i telefonii w jednym kablu (strategia UPC w tej materii nazywa się „triple play UPC”). Pierwsi klienci mogą zamawiać usługę od dzisiaj w Bydgoszczy, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Szczecinie, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.

Podobne usługi dostępne są już w Holandii, Francji i na Węgrzech. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej platformy, na której opiera się rozwiązanie telefoniczne UPC, w przyszłości, wspomina firma, możliwe będzie wprowadzanie dodatkowych usług, jak choćby telefonii wideo.

Z usługi skorzystać mogą klienci którzy mieszkają w zasięgu sieci przystosowanej do świadczenia usług zintegrowanych. Firma ocenia, że do końca 2005 roku w zasięgu potrójnej usługi UPC ma być blisko milion gospodarstw domowych. Obecnie oferowane są dwie taryfy telefoniczne nazwane „Tanie Rozmowy UPC” i „Darmowe Rozmowy UPC”. O tym czy to atrakcyjna oferta, czy też nie, możecie przekonać się oglądając Cennik abonamentów i usług oraz Cennik połączeń telefonicznych.
Źródło: UPC
Piotr Bulski | 28.05.2003 | 1381 odsłon | Brak komentarzy
Firma OCZ Technology zapowiedziała zestaw pamięci przeznaczonych dla wszystkich, którzy będą chcieli skorzystać z zalet jej dwukanałowej obsługi. Prócz niesamowitej prędkości z jaką pracują układy (466 MHz) w modułach OCZ Gold Edition wprowadzono w życie kilka pomysłów OCZ zwiększających atrakcyjność produktu.

Jak to przeważnie bywa OCZ zbuduje moduły korzystając z ekranowanej (Ultra Low Noise) płytki PCB dla zniwelowania wpływu „szumów”. Na pamięciach znajdą się też radiatory pokryte złotem.

512-megabajtowy moduł pracujący przy 466 MHz charakteryzuje się ustawieniami CL2-3-3-7. Napięcie w pamięciach wynosi 2,75 V, jednak dzięki technologii OCZ zwanej EVP (Extended Voltage Protection) można je spokojnie zwiększyć do wartości 2,9 V przy zachowaniu gwarancji producenta.

Moduły OCZ EL DDR466 Gold Edition mają pojawić się w sprzedaży już niebawem. Cena nie jest jeszcze znana.
Źródło: X-Bit Labs
Piotr Bulski | 08.02.2006 | 3669 odsłon | 15 komentarzy
Popularna usługa telefonii VoIP może działać lepiej z procesorami dwurdzeniowymi Intela. Obie firmy pracują wspólnie nad udoskonalaniem oprogramowania służącego taniemu bądź wręcz darmowemu rozmawianiu przez sieć. Pierwszym owocem współpracy jest możliwość prowadzenia konferencyjnej rozmowy z dziesięcioma użytkownikami jednocześnie.

Usługa dostępna jest w programie Skype z numerem 2.0. Dziesięć osób może rozmawiać jednocześnie tylko w systemie pracującym bądź to z układem Core Duo (dwurdzeniowy element platformy mobilnej Intela) lub Pentium D. W obsłudze nowej funkcji pomagać mają technologie multitaskingu dostępne w dwurdzeniowych chipach.

Kolejnym przykładem współpracy firm nad komunikatorem mają być optymalizacje przekazów wideo dostosowane do procesorów Intela. Zmian tych oczekiwać można w dalszej części roku.
Źródło: EE Times UK
Piotr Bulski | 15.10.2005 | 1819 odsłon | 9 komentarzy
Cyfrowa demokracja w Estonii. W tym tygodniu po raz pierwszy na świecie mieszkańcy tego niewielkiego kraju Europy mogli wziąć udział w ogólnokrajowych wyborach za pomocą sieci. Z tej formy głosowania skorzystało tylko 9317 osób (to mniej niż 1 proc. zarejestrowanych obywateli mających prawo głosować). Mimo tej niewielkiej aktywności estońskich internautów, efekty eksperymentu mającego ułatwić głosowanie na prezydentów miast oraz rady miejskie ogłoszono sukcesem. Podczas głosowania nie zarejestrowano żadnych zgłoszeń dotyczących wadliwego funkcjonowania systemu internetowego głosowania.

Krytycy tej formy spełniania obywatelskiej powinności stwierdzili, wspomina Yahoo!, że fakt, iż podczas próby nie doszło do ataku hakerów i manipulacji nie musi oznaczać, że metoda ta jest w pełni bezpieczna. Możliwe jest, że hakerzy czekają na moment, kiedy tego typu system głosowania stanie się bardziej popularny i używać będzie go większa liczba osób. Obecnie Estonię zamieszkuje ponad 1,332 mln mieszkańców.

Nie są to pierwsze głosowania przeprowadzane za pomocą sieci. Już w styczniu 2003 roku w szwajcarskiej Genewie przeprowadzono pierwsze referendum online. Estonia to jednak pierwsze państwo, które rozszerzyło projekt głosowań online na obszar całego państwa. Nie bez znaczenia była tu wielkość populacji w tym bałtyckim państwie.

Pierwsze testy systemu głosowania online w Estonii ruszyły w styczniu tego roku, kiedy z tej formy oddania głosu skorzystać mogli mieszkańcy stolicy kraju. Na 2007 rok planowane jest uruchomienie wyborów internetowych podczas głosowania na nowych parlamentarzystów. Do głosowania, Estończyk potrzebuje specjalną kartę identyfikacyjną, czytnik kosztujący około 24 dolary oraz komputer podpięty do sieci.
Źródło: Yahoo!
Piotr Bulski | 01.02.2005 | 1622 odsłony | 1 komentarz
VIA przedstawiła nowe chipsety dla P4.

Układy obsługują magistralę PCI Express. Jednak, jak twierdzi ich producent, dostarczają również systemom elastyczność, coś czego brakuje konkurencji. Nowości to PT800 Pro, PT894 oraz PT894 Pro. Cała trójka obsłuży dwukanałowo pamięci DDR i DDR2 do 667 MHz oraz procesory z magistralą taktowaną częstotliwością 1066 MHz.

Wspomniana elastyczność konstrukcji to gotowość układów do współpracy zarówno z kartami graficznymi dla PCI Express, jak i AGP 8X. Poza tym, zastosowana tu technologia DualGFX pozwala na kontrolowanie w jednym systemie nawet do czterech monitorów.

Serwis The Register przypomina, że prezentowane obecnie chipy były zapowiadane na czwarty kwartał 2004 roku. Układy dla AMD64 z obsługą PCI Express pokazała zaś w listopadzie zeszłego roku.
Źródło: THe Register
Piotr Bulski | 16.01.2004 | 1869 odsłon | Brak komentarzy
Jak podaje CNET, eMachines to jedna z pierwszych firm, która zdecydowała się zaoferować komputer z 64-bitowym mobilnym procesorem AMD. Notebook M6805 dostał procesor Athlon 64 3000+ oraz ekran o przekątnej 15,4-cala.

Komputer powstał z przeznaczeniem zastąpienia typowych maszyn biurkowych. To maszyna typu DTR (DeskTop Replacement). Sprzęt dostał 512 MB pamięci RAM, 60-gigabajtowy dysk twardy, napęd optyczny typu combo oraz moduł komunikacji WiFi 802.11g. Za grafikę odpowiada tu „mobilny” RADEON 9600 z 64 MB pamięci wideo. Komputer kosztuje około 1550 dolarów.

eMachines to, zgodnie z danymi IDC z czwartego kwartału zeszłego roku, czwarty co do wielkości dostawca komputerów w Stanach Zjednoczonych. To firma amerykańska, jednak jej komputery powstają w Korei Południowej.
Źródło: CNET
Piotr Bulski | 31.05.2005 | 1942 odsłony | 10 komentarzy
Nowe badania uzależnienia od elektronicznej poczty pokazały, że ponad 40 proc. pytanych zaraz po obudzeniu się sprawdza, co nowego pojawiło się w skrzynce. Badanie, w którym sprawdzono ponad 4 tys. użytkowników sieci w wieku ponad 18 lat z dwudziestu największych miast Stanów Zjednoczonych pokazało, że internauci ci sprawdzają swoją pocztę średnio pięć razy dziennie. Badania America Online wskazały też, że uzależnienie niektórych internautów popycha ich do sprawdzania poczty w kościele, w łazience, a nawet za kierownicą auta.

Przeciętny użytkownik poczty elektronicznej w Stanach Zjednoczonych posiada dwa lub trzy konta pocztowe. Na czytaniu poczty, przesyłaniu własnej i odpowiadaniu na inne przesyłki spędza on około godzinę dziennie.

Około jedna czwarta pytanych korzystających z elektronicznej poczty jest tak od niej uzależniona, że ciężko tym osobom wytrzymać bez sprawdzania zawartości skrzynki przez dwa czy trzy dni. Miastami z największą liczbą użytkowników uzależnionych od listów email okazało się Miami, a po nim San Francisco, Filadelfia, Nowy Jork i Houston.
Źródło: Computerworld
Piotr Bulski | 21.01.2005 | 3384 odsłony | 18 komentarzy
Przedstawiciele Intela twierdzą, że najmocniejszy procesor platformy Sonoma jest równie wydajny, co najszybsze biurkowe Pentium 4.

Podczas prezentacji mobilnej platformy Sonoma, na komputerze przenośnym prezentowano grę, a wydajność tego duetu porównywano z tym samym programem działającym na komputerze biurkowym. Pokaz miał udowodnić, że Pentium M z zegarem 2,13 GHz, w towarzystwie 1 GB pamięci i chipsetu Alviso ma działać równie dobrze, co system z 3,6-gigahercowym procesorem, technologią HT, 1 GB pamięci RAM i chipsetem Grantsdale (tak jak Alviso, obsługuje on magistralę PCI Express i pamięci DDR2).

Poprzednio, najszybsze układy platformy mobilnej pierwszej generacji porównywano nie do najbardziej wydajnych układów „biurkowych”, ale raczej do chipów ze średniej półki. Serwis PC World wspomina, że mogłoby to tłumaczyć, jak na razie niepotwierdzone oficjalnie pogłoski, o wykorzystaniu konstrukcji Pentium M jako podstawy dla przyszłych chipów Intela, kierowanych np. do komputerów „rozrywkowych” (entertainment PC) czy mniejszych maszyn biurkowych.
Źródło: PCWorld
Piotr Bulski | 19.04.2004 | 1473 odsłony | 2 komentarze
Nie od dziś wiadomo, że procesory z komputerów przenośnych są jednostkami bardziej oszczędnymi jeśli brać pod uwagę pobór energii. Dla niektórych firm to wystarczający powód by pomyśleć o przeniesieniu tych chipów w świat maszyn biurkowych.

The Inquirer informuje o nowej linii maszyn japońskiego koncernu Hitachi, które wykorzystują w swej konstrukcji procesory „mobilne” Intela – Pentium M i Celerony M. Maszyny mogą w swej najsilniejszej konfiguracji działać z chipami Pentium M z zegarem 1,6 GHz. Dla nieco mniej majętnych firma przyszykowała wersje z Celeronami.

Czego można się spodziewać po tych maszynach? Przede wszystkim cichej pracy i, udowodnionej już w maszynach przenośnych, zadowalającej wydajności procesorów.
Źródło: Hitachi
Piotr Bulski | 09.05.2007 | 1502 odsłony | 5 komentarzy
Nowy serwis w sieci objąć ma wszystkie znane człowiekowi gatunki zwierząt i roślin. W sumie będzie to około 1,8 mln organizmów. Internetowy projekt nazwano "Encyclopedia of Life". Strona jest darmowa. Na wstępie obejmie ona głównie zwierzęta, rośliny i grzyby, a potem dodatkowo różnego typu mikroby. Być może trafią tam także gatunki prehistoryczne, spotykane obecnie w kopalinach. Serwis ma być multimedialny, tak więc prócz tekstu i fotografii będzie można znaleźć w nim nagrania wideo. Początkowo encyklopedia ma być tworzona w języku angielskim, z czasem jednak będzie można doczekać się tłumaczeń na inne języki.

Nowa baza ma być pomocnym źródłem informacji dla wszystkich chętnych, zarówno dla młodzieży szkolnej zainteresowanej biologią, ale i organizacji rządowych działających na rzecz ochrony środowiska.

Stronę projektu można znaleźć w tym miejscu. Znalazły się tam pierwsze wpisy obejmujące m.in. niedźwiedzia polarnego, ryż i muchomora sromotnikowego (zielonawego).

Projekt ma być prowadzony przez kilka ośrodków naukowych i badawczych ze Stanów Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii, w tym Smithsonian Institution i Uniwersytet Harvarda. Jego koszty ocenia się na 100 mln dolarów, a czas ukończenia na około dziesięć lat.
Źródło: Yahoo!
Aktualności na stronę
1 2 3 4 5 6 7 ... 2895 »
Aktualności
Jeśli to prawda, to firma przygotowała świetną ofertę. 26
Francuska firma Qarnot dorzuciła do swojej oferty QC-1, a więc grzejnik kopiący kryptowaluty. 25
Nvidia G-Sync może zejść na margines. 54
Przedsiębiorstwo podobno ma problemy z nową technologią. 22
Pierwsze wcielenia Lary Croft w unowocześnioych wydaniach. 28
Wybór nowej obudowy komputerowej to niełatwe zadanie. Na rynku jest całkiem sporo producentów. 2
32 cale, 4K, wysoka jakość, no i HDR. 26
Niskobudżetowce m.in. do walki z najtańszymi Ryzenami. 16
Bezpieczeństwo narodowe jest najważniejsze. 53
Odszedł jeden z najwybitniejszych umysłów naszych czasów. 19
Nvidia G-Sync może zejść na margines. 54
Facebook
Ostatnio komentowane