komentarze
yendrekZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
yendrek2020.01.29, 12:46
Głupi są, to i tak za drogo, żeby przełamać przyzwyczajenia userów androida. Stać ich by było, żeby urządzić prawdziwą promocję ich słuchawek i ich ekosystemu i puścić te fony po 400-500-600 dolców. Cena skusiła by wielu, ludzie zaczęli by się oswajać z nową rzeczywistością androida, devsi zaczęli by uzupełniać braki względem googlowej wersji i było by z górki. A w bonusie dla mas - realna konkurencja dla obecnego monopolisty.
DeniryerZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Deniryer2020.01.29, 19:24
Taki wake-up call dla google przydałby się...

https://www.androidpolice.com/2018/08/15/a...rding-apps/?amp
https://www.xda-developers.com/google-phon...rding-hands-on/
Najpierw utrudnimy nagrywanie rozmów wszystkim żeby potem je dodać z powrotem do naszych urządzeń... Żeby potem dodać to do Google phone dialler i udostępnić reszcie. Xaiomi ma wymienić swój dialer na ten od Googla tylko po to żeby mieć z powrotem możliwość nagrywania rozmów.
komisarzZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
komisarz2020.01.30, 12:02
-1#3
NIe zapominajmy, ze google jest calkowicie blokowane w Chinach od zawsze (czy to playstore, czy to wyszukiwarka i sprzedaz reklam, youtube itp) i Huawei zwyczajnie pasozytuje na gotowych rozwiazaniach, nie dajac nic od siebie, ani nawet nie dajac dostepu do sprzedazy uslug. Wiec sankcje przeciwko Chinom i chinskim firmom sa jak najbardziej zrozumiale tyle ze spoznione.
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.