Komentarze
Komentarzy na stronę
1
DrW (2018.11.30, 16:47)
Ocena: 7
#1

0%
Niby Surface'y to Microsoftowy odpowiednik Maców, ale jednak trzymam kciuki za ich dobrą sprzedaż.

Im szybciej ludzie porzucą stereotyp, że komputery na Windowsie to sprzęt gorszego sortu, tym lepiej dla nas wszystkich.
frociu (2018.12.01, 08:06)
Ocena: 5
#3

0%
Powinni porzucić ten stereotyp jak najszybciej DrW. Apple to już nie jest sprzęt ani dla Pro, ani dla nie wiem kogo. Ja, wieloletni user Maca, probuje się w tej chwili jak najszybciej odciąć od tego systemu, od tego sprzętu itd. Jedyny produkt jaki jest jeszcze OK to iPhone, bo dobrze się tego uzywa, chociaż jego aktualne ceny są BARDZO NIE OK.
Mac ? NIE NIE NIE, Nigdy więcej.. zaczynając od tego, ze grzeje się to niemiłosiernie po podpięciu do zwykłego monitora, czy to FULL HD, czy to 2K... nie ma znaczenia, wentylatory walą jakbym odpalił na tym jakiegoś Wiedźmina III, nie dotykam myszki, ekran wyświetla tylko biurko i chodzą na okrągło. Ta sama sytuacja na MacBook Pro Retina 13 z 2015 jak i MacBook Pro 2017 bez Touch Bar’a. To jest daremne, aż jestem na siebie wkur***, ze wywaliłem kasę na MBP 2017 i dałem „IM” ostatnia szansę.
Jaki jest mój punkt odniesienia ? Już mówię...

Kupiłem ASUS Zenbook 3 Deluxe 14” , zaczynajac od wyglądu, bo przecież na o stawia apple - piękny komputer, jeszcze cieńszy od MacBooków, złote przetłoczenia, piękna srebrna obudowa, ekran czarny jak smoła, w ogóle nie widać na wyłączonym gdzie kończy się wyświetlacz, a gdzie zaczyna ramka.
Komputer podpinam pod ekran 2K, rozdzielczość się dostosowuje, podstawowy to FHD. Włączam przeglądarkę, maile, jakieś deezery, kilkanaście kart w przeglądarce, wrzucam, żeby leciał youtube w tle jakikolwiek i uwaga, Asus dopiero zaczyna nieśmiale „kręcić śmigłem”... obudowa u góry (aluminiowa) jest minimalnie ciepła, MBP już może mega efektywnie ogrzewać w tym momencie dłonie, gdy mróz zaatakuje.
Wg mnie - Mak to jest sprzęt tylko i wyłącznie dla ludzi, którzy kochają piękna biżuterię, to nie jest komputer do zadań specjalnych, to jest ładna wydmuszka z zazwyczaj przeterminowanymi bebechami w środku... Ja już nie polecam, nikomu tego sprzętu już NIE POLECĘ. Skupiłem se tylko na tej kwestii, bo to dział komentarzy, a nie recenzji, i tak wyszła z tego ściana tekstu, do nieudolności nowych Maków trzeba by dorzucic ich nowe super innowacyjne gówni***e klawiatury motylkowe, blokujące/zawieszające mi wifi dongle itd. Jeśli myślicie o zakupie ultrabooka to naprawdę zatrzymajcie się i rozważcie zakupy u innego producenta, jest z reguły taniej i bardziej solidnie, bo Apple to już nie jest to samo, to już nie ten sam niezawodny OS, to już nie to wszystko co było kiedyś.
Zaloguj się, by móc komentować
Aktualności
Sprzęt bardziej obcięty, niż sądziliśmy. 11
Tytuł jest bardzo popularny również na konsolach. 12
Masa CPU z zablokowanym mnożnikiem. Przy okazji prezentacji procesorów Core 9. 29
Niezła promocja dla kinomaniaków. 5
Nadchodzi kolejny ośmiordzeniowiec Intela. 32
Facebook
Ostatnio komentowane