komentarze
PrimoGhostZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
PrimoGhost2018.10.16, 20:49
@ Andrzej, weź to już olej. Kain jest w porządku i stara się po równo rozdzielać, ale wiesz ze nie zawsze się da. Był słaby okres wtedy na forum. Wszyscy nerwowi... Nie ma sensu żebyś nas olewał. Kuba też tęskni :D a ja nie mam z kim grać w super PI :D dział asus OC school bez Ciebie umarł totalnie. Ze sniper em miesiąc ogarnialiśmy bez Ciebie OC na CODE X. Byłeś i jesteś potrzebny na forum. Olejemy działy mobilne, giełdę i będzie spoko. Ja siedzę teraz na przemian Belgia /Holandia ale wrócę przed świętami i planuje ubrać ciepłe kapcie i odpalić kompa... If You know what i mean :D

Wracaj do ekipy.

A.co do tematu - Apexa nie ma i nie będzie?
VSS2018.10.18, 20:53
kain @ 2018.10.15 16:57  Post: 1170019
@VSS bana dostałeś z adnotacją:

'sobie mózg możesz wyprać jednocześnie z wszystkimi głąbami których moderacja toleruje'
Zgodnie z regulaminem - 30 dni.


Ban byl bo uzbierało Ci się wtedy 100% paska ostrzeżeń. Nie wiem jak to się stąło, że zamiast 30 dni miałeś perma, widać coś źle zrobiłem za co przepraszam, już jest zdjęty.

na właśnie taki porządkowy jak ty skutecznie odstrasza , nie wiem za kogo się masz... ale i mało obiektywności w tym co robisz a ostatnio balansujesz dość akrobatyczne, czynisz więcej złego jak dobrego , nie masz zasad ani respektu do Autorów , musisz wiedzieć ze każdy wpis nawet negatywny pod newsem generuje impuls który czasami jest potrzebny do wyegzekwowania głębszej interpretacji Autora , jak się sam przyznałeś nawet Bana nie umiesz poprawnie zainicjować , jak już wspomniałem twoja rola jako Moderator skutecznie zniechęca mnie jak i innych do czynnego brania udziału w rozwoju forum.

@ Damian , nie leży w mojej naturze płaszczyć się przed takimi jak Kain , kolo nie ogarnia a warna wkleił mi za wy-edytowany post na który odpowiedziałem tak tez moja wypowiedz straciła sens , tak wiec pozostało pranie mózgu polecić,

APEX z 4 slotami DIMM dwa na RAM i dwa na NVMe ;) cudna maszynka może byc
Edytowane przez autora (2018.10.18, 21:15)
kainZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Członek redakcjikain2018.10.19, 00:46
Masz prawo do swojej opinii, a ja mam prawo do swojej, niestety odmiennej.
Płaszczyć się przed nikim nie musisz, wystarczy przestrzegać regulaminu, napisany jest dość prosto. Jak nie umiesz się powstrzymać od obrażania innych użytkowników (bo zdajesz sobie mam nadzieję sprawę z faktu, że cytat z Twojej wypowiedzi tym właśnie był?) to nie jest to mój problem.
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.