komentarze
luk21plZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
luk21pl2018.01.26, 18:26
STeam umożliwia grę offline po pierwszej aktywacji. Więc w czym problem?
FonzieZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Fonzie2018.01.26, 19:43
A za tydzień tytuł newsa :
Denuvo - nowa wersja już złamana :-)
Arc2018.01.26, 20:24
luk21pl @ 2018.01.26 18:26  Post: 1122514
STeam umożliwia grę offline po pierwszej aktywacji. Więc w czym problem?


W niczym :) Jacek po prostu wymyslił argument z d..y ale mu nie wyszło. Pewnie nie ma steama. Bo i po co? W razie czego to co chce z gier ukradnie. I wymyśli kolejny argument z d..y na uzasadnienie.
aqvarioZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
aqvario2018.01.27, 01:10
Ale wojna xD A mnie czasem net zrywał. Już poprawili, ale grałem se w to Diablo III na single player, hardkorową postacią, a tu pyk - router mi mówi, brak połączenia. Już pomijam te durne wylogowywanie po 20 minutach nieaktywności. Wracam po jakimś czasie, postać nie żyje, wszystko od początku, sprzęt stracony. I to jest główny powód, dla którego narzekam na brak offline. Raz Windows pokazał mi ekran śmierci i też postać straciłem, bo przecież zdalny serwer nie wiedział, że ja mam problem i grał dalej. Jest wiele gier, które można zapauzować i będą wisieć cały dzień na pasku zadań, dopóki nie podejdę i nie będę grał dalej. A to naprawdę się przydaje.

Pamiętam, jak przy przeprowadzce na nowe mieszkanie czekałem 2 tygodnie na przeniesienie przez operatora łącza z poprzedniego mieszkania. W nic nie szło zagrać wieczorem przed snem, bo steam, origin, battle.net, alawar.com, no praktycznie wszystko wymagało łącza nawet do gier, które netu nie potrzebują - do zweryfikowania, czy mogę grę uruchomić. W pociągu na lapku też nie pogram (Pendolino będzie miał internet dopiero na początku 2019 roku, a trzy lata temu, gdy nim jechałem, to jeszcze nie miał).

Także no. Nie piracę od laaat, głównie z powodu braku czasu do grania i tego, że zwyczajnie mnie stać. A kupowanie w dniu premiery i robienie za beta testera to tak ogólnie mi się nie uśmiecha, więc wybieram te gry, które już trochę na rynku są. Nie każdy ma taki komfort, niestety.
Zaloguj się, by móc komentować