Nowy flagowiec z rodziny Mi może pozamiatać konkurencję.
12Czyżby jednak nie było tak dobrze, jak myśleliśmy?
66Po co dziś kupować wersję pudełkową jakiejś gry? Powody mogą być dwa.
80Firma nie rezygnuje z notcha.
12Bioware nie wyciągnęło wniosków po Andromedzie.
61Zieloni tłumaczą najważniejsze zagadnienia.
31Konsola Microsoftu na szarym końcu.
31Do sieci wyciekło naprawdę sporo materiałów.
11Szykuje się interesująca prezentacja.
29Codemasters znowu dało radę.
20
0%
0%
0%
Ryzen 2 będzie mieć problem. i5 przeskoczyły do poziomu dawnych i7. jest rewolucja cenowa. zostaje cena. jeśli intel wywali i5-8400 za 800 zł czy coś to będą mieć kraka.
0%
0%
0%
AMD po prostu obniżyło wskazania temperatur swoich CPU o 20 stopni a wciąż mają 80 stopni w stresie i jakoś nikomu to nie przeszkadza
0%
Mam nadzieję, że trend się utrzyma i dalej będzie to wymiana ciosów obu stron.
0%
0%
Duzo ludzi mowilo o tym ze nie bedziecie mieli na tyle cohones zeby je wstawic. Niestety, mieli racje.
0%
Dobrze, że Intel nie dołożył kolejnych dwóch jajek. Mogłoby to się skończyć serią popełnionych seppuku w warsztatach AMD.
0%
0%
Procesor spoko, teraz czekać aż gry w 2018 będą wykorzystywać dodatkowe rdzenie.
0%
Duzo ludzi mowilo o tym ze nie bedziecie mieli na tyle cohones zeby je wstawic. Niestety, mieli racje.
Drażni mnie to już.
0%
Poważnym problemem obecnych Ryzen-ów są niskie taktowania (względem Intel-a). Tak było względem KL i tak samo jest względem CL, który dysponuje jednak większą ilością rdzeni. AMD koniecznie musi podnieść taktowania w kolejnej rewizji.
0%
0%
Tam gdzie temperatury?..
0%
Pozostaje podziękować AMD za Ryzeny, bo chyba Intel by się z tym bardziej ociągał. Niestety tak, jak mówiłem - po premierze CL Ryzen idzie w odstawkę i znowu AMD musi gonić. Brawo Intel! Choć przez myk z wymogiem Z370 mają u mnie krechę, bo sam posiadam płytę z270 i przy tak dużym skoku wydajności chętnie wymieniłbym 7600K na 8600K.
Edit:
Już jest w sprzedaży, równo 1100zł za 8600K.
0%
Do czasu aż wyjdą testy 8400 (ponoć zaskakująco dobrze wypada pomimo niskiego bazowego taktu) za 800 zł, oraz jak dojdą tańsze płyty (250-350). Wtedy dopiero będzie ciekawie.
0%
AMD po prostu obniżyło wskazania temperatur swoich CPU o 20 stopni a wciąż mają 80 stopni w stresie i jakoś nikomu to nie przeszkadza
Idź i nie wracaj bez doczytania bo większej bzdury nie widziałem