komentarze
fotoryba.chrysZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
fotoryba.chrys2014.03.25, 10:15
Czyli, jak niechcący wyszukam info o np. skoku samobójczym, hokeja na trawie w Pakistanie i listy hitów disco polo, to na drugi dzień itd. będę miał najświeższe info. z tych tematów?? Miałem tak na YT, jak 2 dni mieszkał kolegi syn u mnie i koniecznie też chciał mi swe ciekawostki pokazać, a to jest ten sam mechanizm, tylko opakowany dla chrome we wszystkich wersjach- chyba że się mylę?
Google nawet toaleciaka spersonifikował mi raz w reklamie, bo przemysłowych rolek szukałem dla teatru na scenografie z masy papierowej.
likoZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
liko2014.03.25, 11:08
-2#2
Lubię to :) Tu gdzie teraz mieszkam działa świetnie (to co że po ang ;) )
LocutusOfBorgZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
LocutusOfBorg2014.03.25, 12:16
Chrome jako najlepiej zorganizowny Spyware na świcie, teraz z opcją rozponawania towich nawyków i sprawdzania co robisz w pracy, w domu i zagrodzie.

Welcome to Google Universe :-/
gumka23Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
gumka232014.03.25, 16:27
fotoryba.chrys- Wystarczylo wpasc na to, ze jesli ktos korzysta z Twojego komputera, wystarczy go wylogowac ze swojego konta. Gdyby zaczal wysylac maile z Gmaila to tez bys psioczyl na googla?

LocutusOfBorg- jesli Ci to przeszkadza to po co korzystasz? Mozna korzystac przeciez z telefonu z Windowsem, wyszukiwarki Yahoo, maila Onetu.. Mi nie przeszadza, ze w moim jakze scisle tajnym zyciu, ktos wie co jem na obiad..
Cyr4xZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Cyr4x2014.03.25, 19:01
Fajnie by było gdyby udostępnili też dla innych przeglądarek, choćby Firefoxa.
fotoryba.chrysZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
fotoryba.chrys2014.03.25, 23:04
gumka23 Ja wiem, co to loging bo mam kilka kont na YT też. Chodzi o sytuację , która już nastąpiła z 5 lat temu, ale ubrana w inną nazwę i z mniejszym zaszytym mechanizmem rozpoznawania 'tego co oni chcą ,abyś oglądał, czytał itp.' Więc na różne konta i tak spersonalizowane reklamy dostaję/jemy i też inne propozycje filmów itp.. Tę funkcję używam i mam pogodę z Polski, ale na Kiribati, wyniki sportowe z Australii też, choć kompletnie nie interesują mnie te info., ale boty i spyware googla też muszą dla mnie jakieś głupoty poszukac, jak same się o to proszą.
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.