komentarze
*Konto usunięte*2013.08.25, 16:00
-2#21
Lukas_16 @ 2013.08.24 10:19  Post: 681316
dysan112 @ 2013.08.23 18:01  Post: 681148
Jaka grywalność ? grywalność to jak wracamy do tej samej gry wiele lat temu zrobionej.

Ze strzelanin które faktycznie mają grywalność to:

Unreal z 1998 (jeśli nie mylę się)
Unreal Tournament 1999
Quake 3 Arena
COD 2
Serious Sam Pierwsze Starcie
Serious Sam Drugie Starcie
Serious Sam 2
Projekt IGI
Projekt IGI 2
Postal 2
Postal 2 Apocalypse Weekend
Doom 1 i 2
Return To Castle Wolfenstein
Painkiller (wszystkie części)


- Call of Duty Black Ops (naprawdę świetna fabuła co mnie zdziwilo gdyż to COD..)


Moim zdaniem świetna też była seria Modern Warfare ale jako całość.

Najbardziej mnie boli niewykorzystany potencjał Medal of honor z 2010r. Człowiek spodziewa się jeszcze z 2h rozgrywki a tu takie rozczarowania. Następna część trochę ratuje sytłacje ale są tam elementy które strasznie denerwują.
bancZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
banc2013.08.25, 23:49
Ash. A jak porównanie z np. Pandora Tomorrow albo Chaos Theory?
Double Agent był już taki sobie, a ostatnią część po recenzjach sobie darowałem.
SolmyrekZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Solmyrek2013.08.26, 20:02
dysan112 @ 2013.08.23 18:01  Post: 681148
Jaka grywalność ? grywalność to jak wracamy do tej samej gry wiele lat temu zrobionej.

Ze strzelanin które faktycznie mają grywalność to:

Unreal z 1998 (jeśli nie mylę się)
Unreal Tournament 1999
Quake 3 Arena
COD 2
Serious Sam Pierwsze Starcie
Serious Sam Drugie Starcie
Serious Sam 2
Projekt IGI
Projekt IGI 2
Postal 2
Postal 2 Apocalypse Weekend
Doom 1 i 2
Return To Castle Wolfenstein
Painkiller (wszystkie części)


Z tego co wypisales zgodze sie z:
Unreal, oczywiscie jedyneczka,
Project IGI - jak na swoje czasy baardzo fajna gra,
Return to the Castle Wolfenstein - byla latwa, ale tez fajna.

Dorzucilbym do tego:

Tom Clancy's Rogue Spear. - Na studiach sporo w to gralem, podobaly mi sie ciche misje. Niektore latwe nie byly i powtarzalo sie je kilkanascie razy.

Mortal Kombat 3 - dla mnie totalny klasyk, chyba najlepszy z calej serii. Grywalnosc - max, szczegolnie na automatach.

Colin Mc Rae 2 - pierwsza gra, w ktorej odwzorowanie jazdy bylo az tak szczegolowe. Spedzilem z nia duzo czasu.

Prototype - dla jednych niewypal, dla mnie dobra giera. Mozna walczyc, wyzyc sie itd. Grafika srednia, brak efektow, ale kogo to interesuje, jak atakuje Cie xx wrogow i cieszysz sie jak dziecko jesli to przezyjesz.

Heroes of Might and Magic 3 (+ WoG) - jak dla mnie najlepsza z serii. 2D, grafa z d.., ale porwala mnie na kilka miesiecy. Nadal lubie czasem do niej wracac, co tylko swiadczy dobrze o tej grze.

Mu Online w wersji 0.97b + 0.99b items. - juz nie ma serwerow z ta konfiguracja, ale... zniknalem dla swiata grajac w MU.

Far Cry, ale tylko w trybie multiplayer.
20 osob z pracy kupilo w ciagu jednego tygodnia plyty z gra i gralismy po pracy... Masakra totalna. Jedno z lepszych wspomnien jesli chodzi o gry.

Jesli ktos ma swoje typy - prosze o info.
Fajnie wiedziec w co dobrego warto zagrac.

EDIT:
Zapomnialem jeszcze o Medal of Honour - wynajmowalismy kawiarenke (w tych czasach netu nie bylo) i gralismy ... Pieknie. Lepszy komentarz nie potrzebny.

COD - wyobrazcie sobie powrot po 16h pracy, wchodzisz do domu, a tu cisza i nagle... 'kur....!!!!!!!' Twoja kobita polowala na kobite kumpla i naciela sie na kolbe z tylu. Za chwile zamieszanie, non stop ktos cos mowi przez pokoj...
W grze 5 osob, a ja zaraz dolaczam. Gdzies mam filmik z tego, jak znajde to zamieszcze.
emgiebZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
emgieb2013.08.28, 17:13
-2#24
Czy w tej część Splintera Sam dalej ma zręczność i tempo nasterydowanej małpy przećpanej koką? Dalej gania po sufitach jak Spider-Man, czy może oprócz powrotu do skradania autorzy wrócili również do 'ludzkich' możliwości fizycznych? Poprzednia część mnie tak załamała, jak zachwyciły mnie wcześniejsze... Czy na tę warto wydać kasę? Bo poprzedniej bardzo żałuję, zwłaszcza, że nie czekałem na przeceny.
DziabonkZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Dziabonk2013.09.08, 09:45
recenzja na colubie.pl bardziej mi sie podobala...
kierdzikk4Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
kierdzikk42013.09.16, 19:48
A tutaj taka ciekawostka dla osób próbujących dorobić przez Internet – http://pelninaudu.info/kucyk9010/ może wam pomóc :)
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.