komentarze
FlashManZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
FlashMan2008.06.06, 14:32
Czy już nie mogą zrezygnować całkowicie z PATA? Przecież, to gniazdko dużo miejsca na płycie głównej zajmuje! A także z VGA na rzecz DVI/HDMI.
AjronZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Ajron2008.06.06, 14:50
Raz ze samo gniazdko a dwa ze sam chip tez zajmuje (ale to juz malo miejsca). Druga sprawa to PS/2. Mogli by jedno wywalic (a najlepiej oba) i juz by bylo wiecej miejsca na USB bo ego nigdy za malo.
pirezzZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
pirezz2008.06.06, 16:09
co wam przeszkadza jakie miejsce ? a po po komuś miejsce na skraju pcb między analogowymi wyjsciami audio ? najważniejsze to miejsce wokół procesora ,zwróćcie uwage na promienisty układ interfejsów wokół mostka południowego (ide sata pci siec usb - wszystko zajmuje dokldnia caly lewy dolny róg , procesor - ramy-zasilanie górny prawy. obudowa jest zaprojektowana tak aby mieć jak najlepsze warunki prądowe . I tak producent nie zmniejszy rozmiaru PCB bo do PICO-ITX jeszcze dużo brakuję.
Co innego wydajność i oprogramowanie. gdyby zastosować łamaną przejściówke pci-e można zbudować bardzo mały komputer . Jeśli byłaby to np. HD3450 może nawet wystarczyłby zasilacz mini-ITX ., wówczas cały komputer można zmieścić pudełku po ptasim mleczku
Mietas2Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Mietas22008.06.06, 22:37
W sumie, jakby taki komputerek płynnie odtwarzał HD 1080p to mógłbym taki mieć =] Pomyślcie tylko - jakie to fajowe mieć taki mały komputerek ('prawie' jak laptop - można do ręki wziąć i hop! =]).
Zaloguj się, by móc komentować