komentarze
VymmiataczZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Vymmiatacz2007.09.11, 13:19
CYTAT
jutro 45 nanometrów i Penryna, czyli „stretch” architektury Conroe

Chyba shrink?

Mniejsza z tym. Jakoś źle mi się czytało ten wywiad. Wydaje się być chaotyczny.
Jedyne co ciekawego się dowiedziałem, to o tej grupce wymiataczy z Izraela. To tylko potwierdza mają prywatną teorię, że tak naprawdę bardzo nieliczna grupka ludzi popycha ludzkość do przodu, a reszta się dopisuje, i żyje z tego, często lepiej niż sami twórcy.
PlumZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Plum2007.09.11, 17:24
Może to niedobrze że to Żydzi wojskowi i pracuja w Izraelu ?
Mam na mysli że tam panują <z europejskiego punktu widzenia> ekstremalne warunki.
Stale stan wojenny naprzemienie z prawdziwymi działaniami wojennymi, tajemnica ,strach itd.
W Izaraelu nie ma obowiązkowej służby wojskowej ponieważjest kilka rodzaji obywateli.
Służba wojskowa dotyczy częsci <tu samo narzuca sie nawiązanie do starożytnej Sparty> mieszkańców lub/i obywateli tego kraju.

Jest to kraj tragicznie podzielony i bardzo zaciekły , słusznie obwiniany o rózne "nieładne" zachowania ale niesamowicie vitalny.

to bardzo zaskakujce że oficer i to zawodowy ma sprawny mózg - to na podstawie obserwacji z naszego podwórka - pułkownik piechoty <bo u nas nie ma prawdziwej piechoty desantowej> i taka tężyzna umysłowa ! Cud to jaki.

Jada na AMD jak by zacytowac z radia "na burej suce".
Ale co potrafi Intel pokazał w czasach pierszego Pentium całe lata bardzo wolengo rozwoju penium 60 ,66 potem nowsze 90 czy 100 i halt na 133 całymi miesiacami niewiele sie działo. To były czasy kiedy konkurencja UMC,SIS,VIA,AMD i pare juz zapomnianych firm nie potrafiła lub nie mogła wybrnąc z 486/586 i całej masy klońow , dziwnych chipsetów
DetoX83Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
DetoX832007.09.12, 17:14
ehh .. marketingowy bełkot , marny wywiad jesli mam byc szczery - wszystko i nic. Pytający dogadują tak jakby w połowie wiedzieli o czym mówi rozmówca odpowiadając jakieś głupie przytakty .. (szczególnie RS, który o Intelu mówi w pierwszej osobie liczby mnogiej (MY) .. - bez obrazy).
Zaloguj się, by móc komentować