Ja jak tylko wstanę to najpierw sprawdzam co mi sięściągnęło, później co jest nowego do ściągnięcia a dopiero później sprawdzam pocztę.
Mam 2 konta. Miałem trzecie ale niestety na uczelni mają serwery Suna na Solarisie i nie potrafią na nich powiękrzyćdysków więc muszą kasować byłym studentom konta. Mam jeszcze jedno do zapisywania się do różnych serwisó, na tym koncie kolekcjonują spam.
Sprawdzam kilka razy dziennie, ale nie w łazięce czy w samochodzie. Do kościoła i tak nie chadzam.
e tam, ja mam 8 kont, z czego tylko 3 uzywam, poczte sprawdzam jak sobie przypomne, a jak dluzej nie odbieram, to pozniej robie sobie liste frajerow i wysylam do administratorow sieci, w ktorych sa, raporty o rozsylaniu wirusow
pertus, onet, wp, o2, epf, scrypty (nie dziala juz), diablo, student, polbox (juz chyba nie dziala), tuszmarkt (tez juz nie dziala), prawdopodobnie mam jeszcze konto na yahoo
Z tym emailoholizmem to lekka przesada. Nie zapominajmy, ze dzisiaj jest to zupelnie naturalna forma kontaktu. Dodatkowo wiele osob do pracy uzywa poczty i po prostu nie moze sie bez nie obejsc.
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
mam 8 kont emailowych (3 stale) i sprawdzam poczte ok. 10x dziennie
Ale tutaj mowa o zwyklych smiertelnikach
Mam 2 konta. Miałem trzecie ale niestety na uczelni mają serwery Suna na Solarisie i nie potrafią na nich powiękrzyćdysków więc muszą kasować byłym studentom konta.
Mam jeszcze jedno do zapisywania się do różnych serwisó, na tym koncie kolekcjonują spam.
Sprawdzam kilka razy dziennie, ale nie w łazięce czy w samochodzie. Do kościoła i tak nie chadzam.
jak mam to rozumiec?
papuga
Głową
edit:
A ja mam konto na jakims rumunskim portalu, cholera wie jak go zalozylem.. ale dziala!
A na fuck-off.org macie konto?