artykuły

Promocyjne oferty kursów edukacyjnych na Czarny Piątek

Black Friday w Udemy

10
22 listopada 2018, 15:12 Redakcja we współpracy z Udemy

Platforma edukacyjna Udemy to jedno z najpopularniejszych rozwiązań w swojej klasie na świecie. Z okazji Czarnego Piątku mamy teraz okazję skorzystać z bardzo wielu promocyjnych ofert. Udemy nie tylko obniża ceny na większość oferowanych na platformie kursów edukacyjnych online, ale również oferuje kursy zupełnie za darmo. W tekście chcemy zwrócić waszą uwagę na dwa interesujące kursy: Administrator Windows Server i Linux oraz kurs CCNA po polsku. Ukończenie tych kursów pozwoli zauważalnie zwiększyć kompetencje na rynku pracy w sektorze nowoczesnych technologii.

Materiał powstał przy współpracy z Udemy

Jak zostać administratorem Windows Server i Linux? To wymaga przyswojenia odpowiedniej dawki wiedzy, która później, podczas realizacji faktycznych zadań administracyjnych pozwoli pokonywać wszelkie problemy związane z funkcjonowaniem sieci opartych na Windows Server czy środowiskach Linuksowych. Chcesz zostać administratorem IT? Swoje predyspozycje w zakresie umiejętności rozumienia zagadnień związanych z administracją Windows Server i systemem Linux możesz łatwo sprawdzić korzystając z kursu internetowego. W dogodnym dla siebie czasie, w najbardziej odpowiadającym ci tempie możesz wkroczyć do świata administratorów IT, poznać najlepsze nawyki i metody instalacji i konfiguracji Windows Server, ustawienia serwerów druku, konfigurację dysków i magazynów Windows Server. Bardzo dobrym przykładem kursu prezentującego co powinien wiedzieć administrator Windows Server i Linux jest kurs „Administrator Windows Server i Linux” opracowany przez Wojciecha Kowalskiego, inżyniera IT, pasjonata systemów i sieci komputerowych, łączącego pasję z codziennością zawodową.

Wspomniany kurs „Administrator Windows Server i Linux” jest aktualnie dostępny w bardzo korzystnej, niższej aż o 94 procent (!) od ceny standardowej (zobacz szczegóły promocyjnej oferty).

Kurs ten jest dostępny w języku polskim i osoby nim zainteresowane nie muszą mieć żadnego doświadczenia w administrowaniu systemami Windows Server i Linux. Twórca kursu zadbał o to, że wszystkie zagadnienia omawiane są od podstaw na działającym, podłączonym do sieci systemie. Kurs „Administrator Windows Server i Linux” jest szkoleniem przeznaczonym dla wszystkich, którzy są zainteresowani pracą w charakterze administratora systemów Windows Server 2012, Windows Server 2008 oraz Linux, a także wszystkich tych, którzy są zainteresowani otrzymaniem certyfikatu MCSA (Microsoft Certified System Administrator) oraz MCSE (Microsoft Certified System Engineer). Kurs omawia wszystkie zagadnienia potrzebne do zaliczenia egzaminów MCSA i MCSE na 100%.

Do dyspozycji kursanta są aż 254 wykłady o łącznym czasie trwania ponad 85 godzin, to jeden z najdłuższych kursów IT dostępnych na platformie Udemy. Niezwykle bogaty materiał pozwala zdobyć cenną wiedzę i przydatne na rynku umiejętności, podzielony jest tematycznie na zagadnienia dotyczące Windows Server 2012, Windows Server 2008 oraz system Linux.
Generalnie kurs „Administrator Windows Server i Linux” to znakomita okazja, by za bardzo niewielką kwotę zwiększyć własne kwalifikacje i wejść do świata administratorów Windows Server i Linux.

Przejdź do promocyjnej oferty na kurs „Administrator Windows Server i Linux” 

Doskonałym uzupełnieniem powyższego kursu może być kolejny polecany przez nas kurs „CCNA po polsku – kurs sieci komputerowych – egzamin 200-125” stanowiący niezastąpioną pomoc w przygotowaniu do egzaminu eksperckiego oraz do pracy w roli administratora sieci Cisco. Egzamin CCNA oraz wiedza z tego poziomu to niezbędne elementy w pracy każdego inżyniera sieciowego. Polecany kurs ułatwia zaliczenie egzaminu 200-125 oraz przekazuje cenną i przede wszystkim praktyczną wiedzę dotyczącą konfiguracji urządzeń sieciowych firmy Cisco.

Z kursu „CCNA po polsku – kurs sieci komputerowych – egzamin 200-125” dowiesz się co to jest model OSI, jakie ma on praktyczne zastosowania, poznasz podstawy adresacji sieci, dowiesz się co to jest subnetting, poznasz protokoły routingu, konfigurację urządzeń warstwy drugiej (przełączniki sieciowe) i wiele więcej. Kurs ten jest aktualnie – z okazji Czarnego Piątku – dostępny w bardzo korzystnej obniżonej o 65% cenie 34,99 zł, dokładnie tyle samo ile kosztuje wcześniej wspomniany kurs na administratora Windows Server i Linux (poznaj szczegóły promocyjnej oferty)

Również ten kurs jest dostępny w języku polskim. Osoby nim zainteresowane powinny dysponować ogólną wiedzą z zakresu IT oraz sieci, ale nie muszą mieć doświadczenia administratorskiego w zakresie konfiguracji sieci czy urządzeń sieciowych Cisco. Choć kurs jest polskojęzyczny, warto pamiętać, że większość terminów oraz pojęć jest dostępna w języku angielskim, który – nie oszukujmy się – jest obowiązkowym językiem w świecie IT i jego znajomość jest bardzo pomocna w każdym aspekcie kariery w tej branży. Kurs „CCNA po polsku – kurs sieci komputerowych – egzamin 200-125” przeznaczony jest przede wszystkim dla tych osób, które przygotowują się do egzaminu CCNA oraz tych, którzy szukają pracy w roli inżyniera sieci Cisco.

Do dyspozycji kursanta jest w tym przypadku 117 wykładów o łącznym czasie trwania sięgającym 16 godzin. Bogaty materiał pozwala zdobyć cenną wiedzę m.in. w takich aspektach jak funkcjonowanie sieci komputerowych, podstawy sieci, model OSI, podstawowa konfiguracja urządzeń Cisco, bezpieczeństwo sieci czy routing i switching.
Kurs „CCNA po polsku – kurs sieci komputerowych – egzamin 200-125” to zarówno znakomite uzupełnienie poprzedniego kursu, jak i materiałem wartym poznania niezależnie od innych kursów. Sprzęt sieciowy Cisco to w istocie „kręgosłup” całego internetu.

Przejdź do promocyjnej oferty na kurs „CCNA po polsku – kurs sieci komputerowych – egzamin 200-125” 

Pamiętajcie, że powyższej kursy to tylko interesujące przykłady promocji na Czarny Piątek. Oprócz zniżek cenowych 34,99 zł każdy użytkownik, który kupi kurs w dniu 22.11 lub 23.11 otrzyma drugi kurs za darmo, który będzie mógł zrealizować 26-27.11!

Materiał powstał przy współpracy z Udemy

DrW2018.11.22, 20:08
11#1
A po tych zniżkach jest taniej, czy drożej? :)
Orzel94Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Orzel942018.11.22, 22:07
DrW @ 2018.11.22 20:08  Post: 1176311
A po tych zniżkach jest taniej, czy drożej? :)

Po tych zniżkach jest normalnie 😁
uniqe15Zobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
uniqe152018.11.22, 23:05
Znowu z tym udemy...?
panicz patrykZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
panicz patryk2018.11.22, 23:51
12#4
Ale kupa.

Materiał powstał przy współpracy z Kiblem.
nightgunnerZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
nightgunner2018.11.23, 17:48
@up hahaha
ale rzeczywiście, wszędzie powtarza się tylko 'cenne' 'niezbędne' 'każdy'
sokarZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
sokar2018.11.23, 18:21
Bardzo ciekawa promocja dzięki za informacje nawet jeśli sponsorowaną informacje.
DuchuZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Duchu2018.11.26, 07:28
14 ocen - Nikt się nie wyłamał wszyscy po gwiazdce :)

Pozdr.
SzwarcuZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Szwarcu2018.11.26, 20:11
Udemy + PCL = :E
AssassinZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
Assassin2018.11.26, 21:05
Kupiłem wszystkie kursy objęte zniżką 65% i więcej. Chętnie odsprzedam w cenie 50%. Tylko się spieszcie z zamówieniami, nie uznaję rezerwacji!
LorDexZobacz profil
Poziom ostrzeżenia: 0%
LorDex2018.11.29, 00:48
Duchu @ 2018.11.26 07:28  Post: 1176898
14 ocen - Nikt się nie wyłamał wszyscy po gwiazdce :)


Już 23 oceny. nadal nikt się nie wyłamał :)
Funkcja komentowania została wyłączona. Do dyskusji zapraszamy na forum.
1